keles-ilaclama

Keles İlaçlama olarak biz, Bursa’nın Keles İlçesinde ve çevre ilçelerde faaliyet göstermekteyiz. Keles İlçesi Bursa İlimizin sanayi kuruluşu olmayan, tarım ve hayvancılıkla uğraşan tek ilçesidir.

Bu nedenledir ki ilçemizin başlıca sorunları arasında özellikle tarlalarımız ve ürünlerimize zarar veren böcek ve haşereler en üst sıralarda yer almaktadır. Ürünlerimize zarar veren bu böcek ve haşerelerden kurtulmak için bölgemizde Keles haşere ilaçlama olarak mücadele vermekteyiz. Bursa böcek ilaçlama firması olarak ev, iş yeri, okul, dersene, tarla, fabrika, bahçe gibi her türlü açık ve kapalı alanlarda zor ölen böcek ve türlerine karşı etkili ve garantili ilaçlama yapılmaktadır. Kanatlı ve kanatsız toz böceği, akrep, hamamböceği, kalorifer böceği, karafatma, örümcek, kene, karınca, fare gibi kemirgenler ve haşerelere karşı dumanlama jel ve pompalama ve bunun gibi kokulu-kokusuz yöntemlerle ilaçlama yapmaktayız.

Günlük yaşantımızda bu ve bunun gibi canlılar ile sık sık karşılaşmaktayız. Bu zararlı canlılar ile mücadele etmek için teknik açıdan zengin donanım, servis, kalifiye elaman ve kaliteli bir ilaçlama firması ile çalışmak gerekmektedir. Bizde bu nedenle bu sektörde en kaliteli ve en güvenilir şekilde tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bursa Keles İlaçlama olarak bu işte tam donanım, güvenilir personel, kaliteli ekipman ve ucuz ilaçlama fiyatlarımızla halkımıza kaliteli hizmet sağlamaktayız. Keles böcek ilaçlama günün her saati 7/24 ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bursa ilaçlama müşterilerini ilaçlama öncesi ve sonrasında her türlü haşere ve böceğe karşı nasıl ilaçlama yapılacağı hakkında bilgilendirip, sektörde de birçok yenilik ve açıklık sağlamaktadır.

İlaçlamalarda birçok yöntem kullanılmaktadır. En çok kullanılan yöntemler arasında sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama gelmektedir. Türkiye de en çok kullanılan yöntem sıvı ilaçlamadır bu ilaçlama yöntemi tüm haşere ve böceklere karşı etkili olup su bazlıdır. İlaçlamadan önce ve sonra hazırlık ve temizlik gerektirir. Bu ilaçlama tüm haşere ve böceklerde etkilidir. Bir diğer yöntem ise jel ilaçlama tekniğidir, en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi olup ilaçlama öncesi ve sonrasında hiç bir hazırlığa ihtiyaç duyulmaz fakat bazı böcek türlerinde; örneğin hamamböceği ve benzer böcek türlerinde etkilidir.

Jel ilaçlama ve Pompalama yöntemlerinde mekânlarda insanların bulunmasında zarar bulunmamakta olup tamamen zararsızdır. Dumanlama yönteminde ise iş tamamen farklı olur, kokulu olduğu için hiç kimsenin mekânda bulunmaması gerekir çünkü bu koku insanlar için zararlı sonuçlara sebebiyet verebilir.

Kalitesiz ve güvenli ellerde yapılmayan bir ilaçlama insan sağlığını çok ciddi tehdit edebilir; özellikle kronik astım, bronşit v.b gibi birçok hastalığa sahip insanlarda ölümle sonuçlanan kötü durumlar ortaya çıkar. İşte bu gibi önemli bir konuda Keles böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalarımızla halkımıza tam ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Keles haşere ilaçlama firması olarak bizim için en önemli görev hiç bir şekilde insan sağlığını tehlikeye atmadan size ve ürünlerinize zarar veren tüm haşere ve böcek türlerinden güvenli ve etkin bir şekilde sizleri kurtarmaktır.

Bilindiği gibi her türlü ilaçlama işlemi mutlaka işin ehli olan kişilerce yapılması gerekmektedir. İlaçlama işlemleri bilinenin aksine, çevre ve insan sağlığı için mutlaka bakanlık onaylı firmalarla çalışılması gerekmektedir. 2008 yılından itibaren ilaçlama firmalarına lisans alma zorunluluğu getirilmiştir. Böylece korsan ilaçlamanın da önüne geçilmiş olmaktadır. Lisansı olmayan firmaların kullandığı ilaçların menşei bilinmemektedir. Bu ilaçlar toksin maddelerden veya ağır kimyasallardan oluşabilmektedir. Aynı zamanda lisansız firmaların ilaçlama yapması yasal olarak suçtur. Ebetteki tüm bu işlemlerin ve düzenlemelerin en büyük amacı, ilaçlama işlemlerini ve uygulamalarını belirli bir standarda getirme işlemi ile Avrupa Birliği, normlarına uygun duruma gelmesidir.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir