kestel-ilaclama

Haşere ve böcek ilaçlama sektöründeki firmalar insan ve toplum sağlığını tehdit eden haşere ve böceklerle mücadele yöntemlerini çok iyi bilmeli ve deneyimli ekiplere bünyelerinde yer vermelidir. Ev ve işyerlerinde sıkça karşılaştığımız pire, hamam böceği, tahtakurusu, sinek, kene ve fareler etkin mücadele edilmesi gereken başlıca haşere türleridir. Kestel böcek ilaçlama deneyimli ve uzman kadrosu ile haşere ve böceklerle mücadelede sizlere etkin ve kalıcı hizmetler vermektedir. Haşerelerle mücadele aslında çok eskilere dayanmaktadır. M.Ö 2500 yıllarında Sümerler tarafından kene ve böceklere karşı sülfür bileşikler kullanılmak suretiyle mücadele edildiğine dair kayıtlara rastlamak mümkündür. Haşere ve böcekler taşıdıkları salgın hastalıkların mikroplarını bulundukları ortamlara yayarak toplum ve insan sağlığını tehlikeye atmaktadırlar. Bursa ilaçlama ev ve işyerleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının Hijyen bir ortama kavuşmaları için etkin ve kalıcı ilaçlama hizmetleri vermektedir. İlaçlama uygulamaları jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki yöntemle yapılmaktadır. Sıvı ilaçlama uygulamalarında buharlama yöntemi uygulandığı için ilaç uygulama alanındaki en uç noktalara kadar etki eder. Sıvı ilaçlamadan sonra 2 saate yakın uygulama alanı kapalı tutulur ve sonrasında 30 dakika havalandırılır. Bursa Kestel böcek ilaçlama şirketleri sıvı ilaçlama uygulamalarını başarı ile yaparak sizlere uygun çözümler sunar. Jel ilaçlamada ise kullanılan ilacın salgıladığı haşere ve böcekleri kendine çeken bir hormon vardır. Bu hormon sayesinde haşere ve böcekler yuvalarından çıkarak bu ilaçtan yer ve yuvalarına döndükten kısa bir süre sonra zehir’in etkisi ile ölürler. Yuvadaki diğer haşereler ölen bu böceği yiyerek aynı zehir’in etkisiyle zincirleme ölüme katılırlar. Böylelikle uygulama yapılan ev ve işyerlerinde insan sağlığına uygun Hijyenik bir ortam sağlanmış olur. Kestel böcek ilaçlama firmaları olarak yapılan her türlü ilaçlamadan sonra asla silerek temizlik yapılmamasını siz saygı değer müşterilerimize hatırlatırız. Çünkü silerek yapılan temizlik ilacın haşere ve böceklere karşı etkisiz hale gelmesine neden olur. Böyle bir durumda hem paranızı hem de sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz.

Böcek ilaçlama fiyatları Kestel ve civarında size özel çözüm seçenekleri ile belirlenir. Ev ve iş yerlerindeki haşere ve böcekler taşıdıkları mikroplarla tifo, tifüs, sarılık, verem ve veba gibi salgın hastalıkları insanlara bulaştırarak halk sağlığını tehdit ederler. Hijyen olmayan ortamlarda yumurtlayarak hızla üreyen haşere ve böceklerin yumurtlama dönemleri genelde 21 günde bir olmaktadır. Bursa Kestel ilaçlama fiyatları belirlenirken uygulama yapılacak alandaki haşere cinsi ve sayısal çoğunlukları dikkate alınır. Haşereler ilaçlama sonrasında zehirlendiklerinde öleceklerini anlayınca hızla yumurtalarını bulundukları ortamlara bırakırlar. Yumurtadan 21 gün sonra yavru olarak çıktıkları için ilk ilaçlamadan 21 gün sonra etkin olarak ikinci bir ilaçlama yapılması gerekmektedir. Bursa böcek ilaçlama deneyimli ve uzman ekipleriyle uygulamanın bu şekilde yapılmasına çok önem vermektedir. Hamam böceğinin ömrü 1 ile 2 yıl arasındadır ve yumurtlama dönemlerinde 20-40 arası yumurta bıraktığı düşülürse ilaçlama konusunun toplum ve sağlığı açısından ciddiyeti daha iyi anlaşılır. Böcek ilaçlama şirketleri Kestel ve yakın bölgelerinde yaptığı uygulamaların öncesi ve sonrasında bu hususlarla ilgili olarak müşterilerini bilgilendirmektedir.

İlaçlama uygulamaları sadece haşere ve böceklerle sınırlı değildir. Park, bahçe ve tarım alanlarındaki bitki türlerine de ilaçlama yapılabilmektedir. Kestel böcek ilaçlama fiyatları bu uygulamalar için bünyesindeki ziraat mühendisinin bizzat arazide yaptığı toprak ve bitki analizlerine göre belirlenir. Haşere ilaçlama fiyatları Kestel ilçesindeki ev ve işyerleri için size özel ödeme kolaylıkları ve kredi kartı ile ödeme seçeneğiyle sizlere sunulur.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir