kiraz-ilaclamaÜrkütücü yapıları ile bizleri ürperten haşere ve böceklerle mücadele insanın varoluşundan bu yana süregelmiştir. Ürkütücülüğünün yanı sıra insan ve toplum sağlığını da tehdit etmektedirler. Haşere ve böcek deyince ilk akla gelen ev ve iş yerlerinde sıkça karşılaştığımız hamam böceği, tahtakurusu, pire, sinek ve fare cinsinden kemirgenler akla gelir. Kiraz böcek ilaçlama bu konularda hizmet veren öncü kuruluşlardandır. Uzman kadrosu ve deneyimli ekipleriyle halkımıza hizmet vermektedir.

Haşere ve böceklerle mücadele jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki şekilde verilmektedir. Sıvı ilaçlama buharlama yöntemi kullanılarak uygulandığından en ücra noktalara kadar etki etmektedir. Uygulamadan sonra 2 saat kadar alan kapılı tutulmalıdır. Sonrasında yaklaşık 30 dakika alan havalandırılmalıdır. Kiraz kemirgen ilaçlama firması olarak bu tür uygulamalarda kesin sonuç almaktayız. Jel ilaçlama ise adı üzerinde jel şeklinde ilaç kullanılarak yapılır. Jel uygulamanın avantajı uygulamadan önce ve sonrasında alandan ayrılmak gerekmemesidir. Aynı zamanda jel ilaç sürüldüğü yerde haşere ve böcekleri kendine çeken bir hormon salgılar. Bu hormonun kokusuna dayanamayarak yuvasından çıkan haşere ve böcekler jel ilaçtan yiyerek yuvasına gider ve orada ölür. Ölen bu haşere ve böceği yiyen diğer haşere ve böcekler de zincirleme zehirlenme sonucu ölür. Bu sayede hijyen olarak bir temizlik yapılmış olur. Kiraz haşere ilaçlama servisi olarak Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak faaliyet göstermekteyiz. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve insan ve toplum sağlığına zararı yoktur.

Haşere ve böceklerle mücadelede bir kez uygulama ile kalıcı olarak sonuç alınmaz. Kalıcı çözümler için periyodik ilaçlama yapılması gerekmektedir. Kiraz böcek ilaçlama fiyatları ile sizlere uygun çözüm seçenekleri sunmaktadır. Haşere ve böcek ilaçlamada ilaçlanacak alandaki haşere ve böcek yoğunluğu dikkate alınmaktadır. İlaçlama sadece haşere ve böceklerle sınırlı değildir. Bitkilere de ilaçlama uygulaması yapılmaktadır. Park, bahçe, bağ ve ekim alanlarına da ilaçlama yapılabilmektedir. Kiraz böcek ilaçlama şirketinde çalışan ziraat mühendisleri ve uzman kadrosu ile bu hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede hem bu alanlarda temizlenmiş hem de kaliteli ve bol ürün alınmış olur. Ev, iş yerleri, bağ ve bahçelerdeki bu tür sorunlarınız için bizleri ilgili telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren kuruluşların toplum sağlığı açısından temizlik kurallarına riayet etmesi gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı alt birimleri ve Belediyeler tarafından bu kuruluşların denetimleri yapılarak hijyen ve temizlik açısından uygun olmayanlara ceza işlemleri yapılmaktadır. Kiraz hamam böceği ilaçlama olarak bu kuruluşlara kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Toplu konut ve sitelerde bulunan ortak kullanım alanları park, bahçe, depo ve kalorifer daireleri de haşere ve böceklerle mücadele edilmesi gereken yerlerdir. Kiraz böcek ilaçlama servisi site yönetimleri ile yaptığı sözleşmelerle uygun çözümler üretmektedir. Yapılan bu sözleşmeler gereği site sakinleri kendi konutları için de bu indirim avantajından yararlanabilmektedir. Haşere ve böceklerle mücadele insan sağlığı açısından yabana atılmayacak kadar önemli bir iştir. İlaçlamada kullanılacak ilaçların kalitesi kadar uygulamayı yapacak olan personelin konu hakkında bilgi deneyimleri de çok önemlidir. Kiraz ilaçlama şirketi konunun hassasiyetini bilerek hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Haşere ve böcekler genellikle salya salgılayarak ve yumurtlayarak ürerler. Gittikleri her yere bunları dağıtırlar ve hızla çoğalırlar. Taşıdıkları bakteri mikroplar insan ve toplum sağlığını tehdit etmeye başlar. Bunun için haşere ve böceklerle periyodik olarak etkin mücadele edilmelidir. Yanlış ve bilinçsiz uygulamalar sonucu hem maddi hem sağlık açısından zarar görebilir ayrıca çevreye büyük zarar verebiliriz. Böcek ilaçlama İzmir Kiraz bölgesinde siz değerli halkımıza uygun olacak şekilde düzenlenmektedir.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir