kocaeli

Kocaeli Böcek İlaçlama

Günümüzde haşere ve böcek kontrolü yapan ilaçlama şirketlerinin iş yükü son yıllarda çokça artmıştır. Kocaeli İlaçlama böcek ve haşere temizliğini garantili ve kesin şekilde yapan köklü firmalardandır. Girmedikleri ve gezinmedikleri yer kalmayan haşerelere, kemirgenler ev ve işyerlerimizin davetsiz konuklarıdır.Firmamız sizleri bu davetsiz misafirlerden kısa sürede temizlemektedir. Sağlığımız son derece tehdit eden bu canlıların ev ve işyerlerimizden en kısa sürede temizlenmesi gerekir.

Son yıllarda çeşitli şekillerde artan haşere ve böcek kaynaklı hastalıklar, ilaçlama işlemlerinin önemini ortaya koymaktadır. Kocaeli Böcek İlaçlama bu alanda uzman ve profesyonel ekiplerle anında müdahale ederek haşere ve kemirgenlerin zararlı etkilerini derhal bertaraf etmektedir. Böcek ve haşereler mevsimine, türüne göre insanlara çeşitli zararlar vermektedir. Uçan haşere türlerinin yaydığı sıtma, verem gibi ölümcül hastalıklarının insanoğlunun en büyük düşmanlarından olmuştur. Kocaeli İlaçlama uçan haşere türlerine uyguladıkları kokulu ilaçlama metodu ile kısa sürede yok edilir. Özellikle bahar aylarında alınacak olan önlemlerle yaz ayları rahat geçirilir. Göl kenarları, su birikintileri fosseptik kuyuları zamanında ilaçladığınız zaman uçan haşereler için etkili bir koruma sağlanmış olur.

Kocaeli İlaçlama Hizmeti

Firmamız Kocaeli ilaçlama hizmeti çerçevesinde tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çatı faresi, fındık faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak,pamuk faresi, ev faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi gibi tüm haşere türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı Onayıyla İlaçlama Hizmeti

Bir diğer zararlı haşere türleri olan kulağakaçan ve çıyan türü haşereler Kocaeli’nde çok sık ilaçlama hizmeti verilen haşerelerdendir. Bu haşereler özellikle evlerin ve yapıların duvar diplerinde, eşiklerinde yuvalanırlar. Bu bölgeleri ilaçlama işlemlerinde gelişkin ekipmanlarla yapılan uygulamalar çok daha başarılı olmaktadır. Kocaeli böcek ilaçlama firması teknolojik gelişmeleri de bünyesine katarak haşere ve kemirgenlere başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Şirketimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen lisans belgelerine de sahiptir. Hali hazırda bu lisansa sahip olmayan firmaların ilaçlama yapması yasaktır. İlaçlama yaptıracak kişi ve kurumların önemli olan bu duruma hassasiyet göstermesi gerekmektedir.

Marmara bölgesinin gelişmiş şehirlerinden olan Kocaeli ilinde garantili ve çözüm odaklı ilaçlama hizmet veren Kocaeli haşere İlaçlama firması müşterilerimize ekonomik ve hızlı hizmet sunmaktadır. Hiçbir müşterisin mağdur olmaması için gereken her zaman hazır olarak göreve hazırdır.

Kocaeli İlaçlama Gebze, İzmit, Gölcük gibi ilçelerin yanı sıra Kocaeli’nin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir