Bahçelievler ilçesinde yer alan Kocasinan, haşere sorunlarına çözümü Kocasinan böcek ilaçlama servisinde bulmaktadır. Servisimiz tüm haşere ve fare türlerine karşı profesyonel ilaçlama uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır. Servislerimiz Kocasinan bölgesinde yer alan tüm mahallelere ilaçlama hizmetini ulaştırmaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız tüm semt ve mahallelerde aynı rakamlarla uygulanmaktadır.

Kocasinan’da böcek ilaçlama uygulamaları özellikle yaz mevsiminde sıkça uygulanmaktadır. İlaçlama ekiplerimiz kapalı alan ve açık alanların ilaçlamasını güvenle tamamlamaktadır. Haşere, böcek ve fare türlerine karşı kullanılan ilaçlarımız ve uygulamalarımız Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır.

Kocasinan Bölgesinde İlaçlamasını gerçekleştirdiğimiz haşere türleri;

  • Karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, ağaç kurdu, mobilya böceği

Haşere türleri çeşitli hastalıkların yaşanmasına neden olan tehlikeli canlılardır. Özellikle kan emerek beslenen canlılar doğrudan insanların hastalanmasına neden olurlar. Haşere türlerinden bulaşan hastalıklardan korunmak için böcek, haşere ve fare görülen alanların ilaçlanarak dezenfekte edilmesi gerekir.

Kocasinan böcek ilaçlama, etrafınızda var olan tüm haşere ve fare türlerini etkisiz kılmaktadır. Böylelikle sağlıklı yaşam alanlarını oluşturarak haşerelerden gelebilecek zararların daima önüne geçmekteyiz. İlaçlama hizmeti talep etmek istediğiniz vakit 7 gün 24 saat Müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir