korfez-ilaclama

İzmir körfez ege bölgesinin doğal güzelliklerini tümüyle içinde barındıran bir ilçedir. Günümüzün başlıca sorunlarından biri olan haşereler hayatımızın odak noktası haline gelmişlerdir. Bu anlamda böcek ilaçlama oldukça önem taşıyan bir duruma gelmiştir. Profesyonel kişilerce yapılması gereken çok ciddi bir iştir. İnsanların hayatlarını etkilemekte olan haşerelere karşı başlatılmış bir savaştır. Her insanın yapamayacağı bir iş olan ilaçlama özellikle sanayisi gelişmiş olan, kalabalık nüfusa sahip olan her yerde başlıca sorun haline gelmiş bulunmaktadır. İlaçlama sektörünün henüz gelişmediği yıllara baktığımız zaman bu zararlı böceklerden hayatını kaybeden bir sürü insan olduğunu göreceğiz.

Dünya üzerinde milyonlarca böcek türü yaşamaktadır. Bazı türleri bitkilere ağaçlara sebze ve meyvelerimize zarar verirken bir kısmı da insanların kanını emerek ve onların besinlerine ortak olarak zarar vermektedirler. İlaçlama yaptırarak kendinizi bu zararlı haşerelerin bulaştırmakta olduğu hastalıklardan koruyabilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre bulaşıcı hastalıkların % 50 si böceklerden kaynaklanmaktadır. Ama bu durum halen bilinçsiz bazı bireyler tarafından ciddiye alınmamaktadır.Firmamız Körfez Böcek İlaçlama firmaları arasında en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Körfez Böcek İlaçlama Servisi Olarak Kontrol Sağladığımız Fare Ve Haşere Türleri;

  • tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu

Körfez böcek ilaçlama eğitimli uzman kadrosu ile hem bireylere faydalı olmakta hem de sağlıklı yaşamak adına güzel adımlar atmaktadır. Evlerimize ve toplu yaşam alanlarımıza gelen bu canlılar ile mücadele etmek gerekir. Unutulmaması gereken husus bu işin uzman kişiler tarafından yapılması gereğidir. Evlerimizde ya da başka alanlarda karşılaşmakta olduğumuz böcekler için farklı farklı ilaçlar uygulanmalıdır. Her böceğe aynı haşere ilaçlama yapılması hiçte doğru bir davranış değildir. Ev, işyeri, apartman, okul gibi ortamlarda ilaçlama yapılacağı zaman o ortamda bulunan haşerelerin türlerinin araştırılması hangi ilacın onu yok edebileceği tespit edilmeli ve ona göre ilaç hazırlanmalıdır. Yüksek dozda kullanılan ilaçlar kimyasal madde içerdiklerinden dolayı fazla kullanılması durumunda gıda zehirlenmesine sebebiyet verebilmektedirler.

Haşerelerin Zararları

Korsan firmalar Suriye gibi ülkelerden dışarıdan imal ettikleri ilaçlarla burada halkın sağlığını hiçe saymaktadırlar. Bu sebeple yasal olan firmalardan destek almak gerekmektedir. Bu zararlı haşereler insanlara verem, astım, difteri, alerjik reaksiyonlar, cilt hastalıklar, humma virüsü gibi çeşitli hastalıklar bulaştırmaktadırlar. Bulaştırdıkları bu hastalıkları çoğu ölümlerle sonuçlanmaktadır. Bu gibi durumlara sebebiyet vermemek için onların hızla çoğalmalarına izin vermemek için önlem almak gerekmektedir. Bazı haşereler yapıları bakımından oldukça güçlüdürler. Fert olarak onlardan kurtulmaya çalışmak yerine güvenilir Körfez böcek ilaçlama firmaları tarafından destek almak daha mantıklı olacaktır. Halen bunun bilincine varmayan insanlar bu böcekleri ezerek ya da eczanelerden aldıkları ilaçlarla kurtulabileceklerini sanmaktadırlar. Ancak durum o kadarda basit değildir. Örnek verecek olursak hamam böceği çok sert bir kabuğa sahip olduğundan dolayı ezilerek öldürülse dahi öldüğü anda bile sırtında taşımakta olduğu kapsül şeklindeki yumurtalarını bırakarak birçok yavru dünyaya getirebilmektedir.

Kafası koptuktan sonra yaklaşık bir hafta kadar yaşayabilen bu haşere ve benzeri haşere türleri etkili ilaçlama olmadan ortadan kaldırılamaz. Haşere ilaçlama şirketleri haşerelerin çok oldukları yerlerde kokulu kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. Bunun dışında jel ilaçlama yöntemi buharlaşma yöntemi gibi uygulamaları da kullanmaktadırlar. İlaçlama öncesinde ve sonrasında uyulması gereken bazı kurallar vardır. Bazı sahte firmalar bu uyarılması gereken konulardan müşterilerine bahsetmemekte olduklarından dolayı müşteriler olumlu sonuçlar alamamaktadırlar.

Körfez Böcek İlaçlama Servisi ile Gün Boyu İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama körfez uzman ekipleri ve eğitimli kadrosu ile sizlere ilaçlamadan önce ve sonra gerekli olan tüm talimatları vermektedir. Sağlık bakanlığı onaylı firmamız cami, ev, bina, okul, otel, park, şirket, yurt, alışveriş merkezi, site, market, araba gibi tüm açık ve kapalı alanlarda 7/24 hizmet sunmaktadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir