kulagakacan-ilaclama

KALİTELİ KULAĞAKAÇAN İLAÇLAMA

Kulağakaçan ilaçlama engellenmediğinde sayısı bir anda yüzleri bulan haşereden kurtulmak için uygulanan profesyonel müdahaledir. Kulağakaçanın boyutları beslenmesine göre değişmektedir. Evlerinizde gördüğünüz zaman mutlaka kulağakaçan ilaçlama yapılmalıdır. Çünkü sağlığınızı tehdit etmektedir bu böcek. Kulağakaçan genellikle otçul beslenir. Ancak bazı türleri hem otçul hem de etçildir. Etçil olanlar ölü böcekleri ve haşereleri ya da kıskaçlarıyla yakaladıkları böcekleri yerler. Kıskaçlar genelde pasiftir ancak etçil olanlar beslenmek için kullanmaktadır. Otçul olanlarda evdeki bitki, sebze türlerini yiyerek beslenirler. Evinize nerden geldiğini bile fark etmeyebilirsiniz. Ancak gördüğünüz an hemen uzman kişilerden yardım almanız gerekir. Kulağakaçan ilaçlama ile üremeden onlardan kurtulabilirsiniz. Kulağakaçan ile mücadele etmek ve sağlığınızı tehdit eden bütün haşerelerden kurtulmak için Sibel İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Kulağakaçan Böceğinin Özellikleri

Kulağakaçan böceğinin özellikleri bu haşere ile mücadele etmede oldukça önemlidir. Çünkü kendisini tanımadığınız ve nasıl mücadele edeceğinizi bilmediğiniz bir böcekten kurtulmak oldukça güçtür. Bu bağlamda kulağakaçan böceğinin özellikleri sıralanacak olursa;

  • Kulağakaçan, bir böcektir. Ancak diğer böceklerden bir yönü ile farklıdır. Kuyruğunda bir çift kıskacı vardır.
  • Kulağakaçan böceği yapı olarak da farklıdır. Bedeninde 6 ayağı vardır. Başı küçük gövdesi büyüktür. 4 tane anteni vardır. Bu antenlerden ikisi küçük ikisi büyüktür.
  • Kulağakaçanın çok küçük kanatları vardır ancak uçamazlar. Kızıl, siyah, sarımsı ve kahverengi renkte olabilirler.
  • Evlerinize aldığınız meyve sebzeler ile gelebilirler. Kulağakaçan ilaçlama yaptırmazsanız çok çabuk ürerler ve evinizi istila ederler.
  • İnsanları ısırmazlar ancak sağlığınızı tehlikeye atarlar. Siz uyurken ağzınıza, burnunuza ve kulağınıza kaçabilirler. Nefes borunuzu tıkayabilirler ve sizin için tehlike unsuru olurlar.
  • Ayrıca kulak zarınıza da ciddi zararlar verebilirler. Bu böcekler sağlığınızı bozmadan önce kulağakaçan ilaçlama yaptırarak önlem alabilirsiniz.

Kulağakaçan ile mücadele eden firmamızda aynı zamanda pire ilaçlama, akrep ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama uygulamaları da yapılmaktadır. Firmamıza iletişim numaralarımızdan günün her saati ulaşabilirsiniz.

Kulağakaçan İle Mücadele

Kulağakaçan ile mücadele etmek için profesyonel bir destek almanız şart. Çünkü kulağakaçanlar bağ ve bahçelerdeki sebze ve meyvelere zarar verirler. Bu bitkilerin taze aksanlarını yerler. Ayrıca da meyvelerin sularını emerek beslenirler. Seracılıkla uğraşan biri iseniz mutlaka yaptırmalısınız. Bağ ve bahçenizde sebze, meyve yetiştiriyorsanız da kulağakaçan ilaçlama şart oluyor. Uzman ilaçlama ekibimiz ile sizlere en iyi ve en ucuz hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz. İlaçlama da kullanılan ilaç mutlaka sıvı formda olmalıdır. Jel türü ilaçlar etki etmemektedir. Kullanılan ilaçlar da sizin sağlığınızı etkilememelidir. Böceklerden kurtulmak için çabalarken daha kötü olmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir