levent-bocek-ilaclamaDünya üzerinde yaşam süren birçok böcek türü bulunmaktadır. Çeşitli alanlarda yaşam süren bu canlılar, en çok insanların yaşam sürdüğü bölgelerde görülmektedir. Çünkü haşereler de her canlı gibi tüketim içindedir. İnsanların bulunduğu alanda bu gereksimini rahtça karşılayan haşereler, türlerine göre farklılık göstermektedir. Özellikle kan emici böcekler insanlara en yakın yaşayan haşerelerdir. Bu gibi canlılar insanların envai çeşit hastalık yaşamasına da neden olmaktadır.

Haşere Ve Farelerin Neden olduğu Başlıca Hastalıklar

  • Alerjik reaksiyonlar
  • Cilt hastalıkları
  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri

Beşiktaş Levent böcek ilaçlama servisi haşere görülen tüm alanları eski sağlığına kavuşturur. Böcek ve fare türleri hakkında gereken tüm bilgi ve tecrübeye sahip olan ilaçlama ekiplerimiz, alanında uzman ve sertifika sahibidir. Levent böcek ilaçlama 7 gün 24 saat hizmet sunarak müşterisinin daima yanında yer almaktadır. Haşere ile mücadele profesyonel yöntemler sonucunda başarıya ulaşmaktadır.

Böcek ilaçlama Levent hizmetimiz; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, , pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi tüm zararlı türlerini kapsamaktadır.

Haşerelerin bulunduğu yuvalara ilacın temas etmesini sağlayan ilaçlama tekniklerimiz kalıcı çözümlere ulaşır. Yöntemlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Gün boyu ilaçlama ekiplerimize ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Hesaplı ilaçlama fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir