mudanya-ilaclama

Dünya nüfusunun yaklaşık %25’i ve astım hastalarının % 70’i hamam böceğine karşı alerji duyduğu yapılan araştırmalar neticesinde ortaya çıkmıştır. Hamam böceklerinin 1-2 yıl arasında bir yaşam süresi vardır. Genellikle haşere ve böcekler 21 günlük dönemlerde bir defa yumurtalarını bırakarak hızlı bir şekilde ürerler. Mudanya böcek ilaçlama olarak ev ve işyerlerinde yaptığımız ilaçlama uygulamalarında haşere ve böceklerle mücadelede etkin ve kalıcı sonuçlar almaktayız. Haşere ve böceklerle mücadele kapsamında jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki türlü yöntem uygulanmaktadır. Jel ilaçlamada jelin özelliği olarak haşere ve böcekleri adeta davet eden bir hormon salgılanarak yuvasındaki haşere ve böcekleri kendine çeker. Jel ilacı yedikten sonra yuvasına dönen haşerat kısa bir süre sonra zehirlenerek ölür. Ölen bu hayvanı yiyen yuvadaki diğer haşere ve böcekler de zehir’in etkisiyle zincirleme olarak ölürler. Bursa ilaçlama uygulama yapılacak alanda haşere ve böceklerin yuvalarını tespit ederek güçlü bir ilaçlama ile en etkin mücadele hizmetini sizlere sunar. Zehirlendiğini ve öleceğini hisseden haşere ve böcekler hiç vakit geçirmeden yumurtalarını doğaya bırakırlar. Bu yumurtalardan çıkan yavrular palazlanmadan Bursa Mudanya böcek ilaçlama şirketleri ilk ilaçlamadan 21 gün sonra yapılacak ikinci bir ilaçlama ile yumurtadan çıkan yavruların da yok edilmesi gerekliliğini müşterilerine özellikle belirtmektedir. Haşere ve böceklerle mücadelede etkin ve kalıcı sonuçlar için mutlaka periyodik ilaçlama yapılmalıdır. İlaçlamanın yumurtanın içine hiçbir etkisi olmaz. Haşere ve böceklere karşı ilaçlama yapıldıktan sonra asla silerek temizlik yapılmamalıdır. Bu bilgiler ışığında Mudanya böcek ilaçlama firmaları olarak sizlere özel çözüm seçeneklerimizle hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Haşere ve böceklerle mücadele başlangıç tarihi neredeyse insanlık tarihi kadar eskidir. M.Ö 2500 yılarında Sümerler tarafından kene ve böceklere karşı sülfür bileşikler kullanılarak mücadele edildiğine dair kayıtlara rastlanmıştır. Haşere ve böcekler tiksindirici ve ürkütücü görüntülerinin yanı sıra taşıdıkları mikroplarla da insan ve toplum sağlının tehdit ekmektedirler. Bursa böcek ilaçlama hizmetlerin yoğun olarak yapıldığı bir ilçedir. Bu yüzden salgın hastalıklar ilçede neredeyse hiç yok gibidir. Haşere ve böceklerin taşıdıkları mikroplardan tifo, tifüs, verem, veba ve sarılık gibi çok tehlikeli salgın hastalıklar yayılabilmektedir. Bursa Mudanya ilaçlama fiyatları belirlenirken uygulama yapılacak alandaki haşere ve böcek çeşitleri ile sayısal çoğunlukları dikkate alınır. Haşere ve böceklerin verdikleri zararlar bulaştırdıkları hastalıklarla sınırlı kalmaz aynı zamanda fare gibi kemirgenler elektrik kablosu ve havagazı borularını kemirerek başta yangın tehlikesi olmak üzere birçok felakete neden olabilirler. İlaçlama sadece haşere ve böceklere karşı yapılamaz. Böcek ilaçlama şirketleri Mudanya ve civarında park, bağ, bahçe ve tarım alanlarındaki bitkilere de ilaçlama yaparak hem Hijyenik temiz bir ortam sağlamış hem de kaliteli ve bol ürün alarak yüksek kazanç elde etme fırsatını sizlere sunmuş olur. Mudanya böcek ilaçlama fiyatları ile bünyesindeki ziraat mühendislerinin nezaretinde hizmet verdiği bu sektörde de sizlere uygun çözüm seçeneklerini sunar.

Ev ve işyerlerindeki haşere ve böceklerle mücadele halk sağlığı açısından çok önem arz etmektedir. Böcek ilaçlama fiyatları Mudanya ilçesinde her bütçeye uygun olacak şekilde çözüm seçeneklerimiz vardır. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak faaliyet gösteren firmamız kamu kurum ve kuruluşlarının haşere ve böceklerle mücadelesinde de etkin ve kalıcı hizmetler sunmaktadır. Haşere ilaçlama fiyatları Mudanya ve çevresinde hizmet sunduğumuz ev ve işyerleri için kullanılacak ilaç çeşidi ve seçilen uygulama yöntemlerine göre farklılık gösterse de sizlere özel çözüm seçeneklerimiz daima mevcuttur.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir