kemalpasa-ilaclama

Haşere ve böceklerle mücadele çok ciddi bir iştir. Neticede toplum ve insan sağlığı söz konusu olduğundan uygulama esasları ve kullanılacak ilaçların mutlaka Sağlık Bakanlığının 2005 yılında yayınladığı yönetmeliğe uygun olması gerekmektedir. Mustafa Kemal Paşa Böcek ilaçlama şirketi olarak Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak faaliyet göstermekteyiz. Aynı zamanda haşere ve böceklerle mücadelede kullandığımız ilaçlar yine Sağlık Bakanlığınca onaylı olup doğrudan temas edilmediği sürece insan sağlığına zararları yoktur. Ev ve işyerlerinde jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki türlü yöntem uygulanmaktadır. Bursa ilaçlama olarak bu uygulamaları başarı ile yapmakta ve en etkin sonuçları almaktayız. Sıvı ilaçlama yapıldıktan sonra yaklaşık 2 saat alan kapalı tutulur ve sonrasında 30 dakika havalandırma yapılır. Buharlama tekniği uygulandığı için en ücra noktalara kadar ilaç etkili olur. Jel ilaçlama da ise kullanılan jelin haşere ve böcekleri adeta davet eden bir hormon salgılaması söz konusudur. Bu hormonun cazibesiyle yuvasından çıkarak jel ilaçtan yiyen haşere ve böcekler yuvalarına döndükten kısa bir süre sonra zehirlenerek ölür ve yuvadaki diğer haşerat ölen bu böceği yiyerek zincirleme ölüme katılmış olurlar. Bursa Mustafa Kemal Paşa böcek ilaçlama şirketleri tarafından yapılan her türlü ilaçlamadan sonra asla silerek temizlik yapılmamasını değerli müşterilerimize hatırlatırız. Aksi takdirde paramızı ve sağlığımızı riske atmış oluruz.

Astım hastalarının %70’inin dünya nüfusunun ise yaklaşık %25’inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Haşere ve böcekler 21 günlük dönemlerde bir defa yumurtlayarak hızla çoğalırlar. 21 gün sonunda yavrular yumurtalardan çıkarak etrafa dağılırlar. Mustafa Kemal Paşa böcek ilaçlama firmaları olarak haşere ve böceklerle etkin ve kalıcı bir mücadele için ilk ilaçlamadan 21 gün sonra güçlü olarak ikinci bir ilaçlamanın gerekliliğini önemle belirtmek isteriz. İlaçların yumurtaların içine hiçbir etkisi olmadığından ilk ilaçlamadan sonra ortamda bulunan yumurtalardan çıkacak yavru haşere ve böceklerin de yok edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde haşere ve böceklerle etkin ve kalıcı mücadele edilebilir. Mustafa Kemal Paşa ilaçlama konusunda deneyimli ve uzman ekipleriyle ev ve işyerlerinizdeki haşerelere karşı mücadelenizde daima yanınızdadır. Haşere ve böceklerle ilgili yaşadığınız sorunları ilgili telefonlarımızdan bize ulaşarak iletmeniz halinde size uygun çözüm önerilerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bursa Mustafa Kemal Paşa İlaçlama fiyatları belirlenirken ilaçlama yapılacak alandaki haşere ve böceklerin türleri ile sayısal çoklukları dikkate alınmaktadır. En çok karşılaşılan haşere ve böcek çeşitleri pire, hamam böceği, tahtakurusu, sinek, kene, akrep, çıyan ve fare türü kemirgenlerdir. Bu haşere ve böcekler taşıdıkları mikroplar ile tifo, tifüs, veba, sarılık ve verem gibi salgın ve bulaşıcı hastalıkları topluma yayarak insan sağlığını tehdit ederler. Böcek ilaçlama fiyatları Mustafa Kemal Paşa ilçesinde her bütçeye uygun olup kredi kartı ile ödeme seçenekleri tercihlerinize sunulur.

Sonuç olarak haşere ve böceklerle mücadele insanlık var olduğundan bu yana hep yapılmış ve insanlık var olduğu sürece de yapılmaya devam edecektir. Tarihte M.Ö 2500 yıllarında Sümerler tarafından kene ve böceklere karşı sülfür bileşenler kullanılarak haşere ve böceklerle mücadele edildiğine dair kayıtlara rastlanmıştır. Haşere ilaçlama fiyatları Mustafa Kemal Paşa ve civarındaki tarım alanları da dahil olmak üzere bölgesindeki en iyi fiyatlardır. 7/24 olarak hizmet anlayışımızla haşere ve böceklerle mücadelede mutlaka size uygun çözüm seçenekleri sunan firmamız böcek ilaçlama şirketleri Mustafa Kemal Paşa ilçesinde de sizlere hizmet sunmaya devam edecektir. Her zaman sizlerin yanındadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir