narlidere-ilaclamaHaşere ve böcekler yumurta ve salgıladıkları salyalar vasıtasıyla hızla üreyen ve çok çabuk çoğalabilen hayvanlardır. Ürkütücü görüntüleri kadar taşıdıkları bakteri ve mikroplarla toplum ve insan sağlığını da tehdit ederler. Narlıdere böcek ilaçlama ev ve işyerlerinede haşere ve böceklerle mücadelede sizlere uygun çözümler sunarak hizmet vermektedir. Haşere ve böceklerle jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki uygulama şekliyle mücadele edilmektedir. Sıvı ilaçlama uygulaması buharlama tekniği uygulanarak yapıldığı için en uç noktalara kadar etkisini göstermektedir. Sıvı ilaçlama uygulamalarından sonra 2 saat alan kapalı tutulur. Daha sonra yaklaşık 30 dakika alanın havalandırılması gerekmektedir. Narlıdere ilaçlama bu uygulamada oldukça iyi sonuçlar alarak hizmetlerine devam etmektedir. Jel ilaçlamada ise jel ilacın haşere ve böcekleri davet eden bir hormon yaymasından dolayı yuvasındaki haşere ve böcekleri adeta kendine çeker. Yuvasından çıkarak jel ilaçtan yiyen haşere veya böcek yuvasına döndükten sonra zehirlenerek ölür. Ölen bu haşere veya böceği yiyen diğer haşere ve böcekler bu zehir etkisiyle zincirleme olarak ölmeye başlar. Bu sayede etkin bir temizlik yapılmış olur. Narlıdere haşere ilaçlama bölgesinde bu uygulamaları ile sizlere uygun çözümler sunmaktadır.

Narlıdere İlaçlama

Haşere ve böcekler deyince aklımıza pire, bit, sinek, hamam böceği, tahtakurusu, karınca, akrep ve fare türünden kemirgenler gelmektedir. Haşere ve böceklerle mücadelede bir kez ilaçlama ile etkin sonuç alınabilir fakat kalıcı değildir. Kalıcı ve etkin sonuç almak için mutlaka haşere ve böceklere periyodik ilaçlama yapılması şarttır. İlaçlama uygulaması sadece haşere ve böceklere yapılmaz. Aynı zamanda park, bağ, bahçe ve tarım alanlarına da ilaçlama yapılabilmektedir. Narlıdere böcek ilaçlama firması bünyesindeki ziraat mühendisleri ve deneyimli kadrosuyla bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Bu sayede hem ortak kullanım alanlarının hijyenik temizliği yapılmış hem de üretim alanlarında bol ve kaliteli ürün alınmış olur. Narlıdere böcek ilaçlama fiyatları bölgesindeki emsalleri ile kıyaslandığında sizlere en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyar. Haşere ve böcek ilaçlamalarından sonra asla silerek temizlik yapılmamalıdır. Aksi takdirde hem paranızı hem de sağlığınızı riske atmış olursunuz. Bu konuların ciddiyetini bilen firmamız uygulama öncesi ve sonrası müşterilerini bilgilendirmektedir. Haşere ve böcek ilaçlamalarında fiyatlandırma ilaçlanacak alandaki haşere ve böcek yoğunluğuna bağlı olarak yapılmaktadır.

Narlıdere Haşere İlaçlama Şirketleri

Yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren kuruluş sayısı günümüzde oldukça yüksektir. Neredeyse her köşe başında yan yana birçok fastfood ve büfe bulunmaktadır. Onun için bu tür işletmeler mutfak ve servis alanlarında temizliğe ve Haşere ilaçlamalarına daha fazla önem vermelidirler. Çünkü verdikleri hizmet doğrudan toplum ve insan sağlığı ile ilgilidir. Narlıdere hamam böceği ilaçlama bu işyerlerine de uygun çözümler sunmaktayız. Sağlık Bakanlığının alt birimleri ve Belediyeler tarafından bu tür işyerleri sıkı denetimler yapılarak kontrol edilmekte ve koşullara uymayanlar hakkında çeşitli cezalar uygulanmaktadır. Söz konusu toplum ve insan sağlığı olunca tercihlerimizde de aynı hassasiyeti bizler de göstermeliyiz. Narlıdere böcek ilaçlama servisi olarak Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak faaliyet göstermekteyiz. İlaçlamalarda kullandığımız ilaçlar yine Sağlık Bakanlığından onaylı olup insan sağlığına hiçbir zararları yoktur.  Toplu konut ve site gibi çoğunluğun iç içe yaşadığı yerlerin ortak kullanım alanları park, bahçe, depo ve kalorifer kazan dairelerinde de haşere ve böceklerle etkin mücadele edilmesi gereken gerekmektedir. Narlıdere ilaçlama şirketi olarak site yönetimleri ile yapılan sözleşmelerle sizlere uygun çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Ayrıca sunduğumuz kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir