odemis-ilaclama

Haşere ve böceklerle mücadelede ilaçlama en etkin yöntemlerden biridir. Günlük yaşantımızda haşere ve böceklerin verdiği zararlar toplum ve insan sağlığı açısından son noktaya ulaşmış bulunmaktadır. Ev ve işyerlerinde yumurta ve salgıladıkları salgılarla hızla üreyerek çoğalabilen haşere ve böcekler ürkütücü görüntülerinin yanı sıra taşıdıkları mikrop ve bakterilerle büyük bir tehlike saçmaktadırlar. Ödemiş böcek ilaçlama olarak bunlarla mücadelede en etkin çözümleri sizlere sunmaktayız. Haşere ve böcek deyince ilk aklımıza hamam böceği, tahtakurusu, pire, böcek, akrep, sinek ve fare gibi kemirgenler gelir. İlaçlama sadece haşere ve böceklerle sınırlı değildir. Park, bahçe, bağ ve tarla gibi üretim alanlarında isteğe bağlı olarak bitkilere de ilaçlama uygulaması yapılabilmektedir. Ödemiş ilaçlama bünyesinde bulunan ziraat mühendisleri ve uzman kadrosu ile bu alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Yiyecek ve içecek sektöründe topluma hizmet veren firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu tür firmalar toplum ve insan sağlığı söz konusu olduğundan mutfak ve servis alanlarında sağlık açısından uygun hijyeni sağlamak zorundalar. Belediyeler ve Sağlık Bakanlığının alt birimleri tarafından bu tür iş yerleri denetime tabi tutulmakta ve uygun koşulları yerine getirmedikleri saptananlar hakkında ceza uygulamaları yapılmaktadır. Ödemiş haşere ilaçlama olarak bu tür iş yerlerinde de uygun çözüm seçeneklerimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Haşere ve böceklerle mücadelede bir kez yapılan ilaçlama uygulaması ile kalıcı sonuç alınması çok zordur. Bu nedenle ancak periyodik ilaçlama yapılarak etkin ve kalıcı sonuçlar alınabilir. İlaçlama uygulamaları genellikle jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Ödemiş böcek ilaçlama firması bu iki türlü uygulamayı da başarı ile gerçekleştirmektedir. Jel ilaçlamada jel haşere ve böcekleri adeta davet eden bir hormon salgılar. Salgılanan bu hormona dayanamayan haşere ve böcekler gündüz saklandıkları yuvalarından çıkarak bu ilaçtan yerler. Yuvalarına döndükten kısa bir süre sonra zehirlenerek ölürler. Ölen bu haşere ve böcekleri yiyen diğer haşere ve böcekler de zehirlenerek zincirleme bir ölüme sürüklenirler. Böylelikle etkin bir temizlik yapılmış olur. Ödemiş böcek ilaçlama fiyatları ile size özel çözümler sunmaktadır. Fiyatlandırmada ilaçlama yapılacak alandaki haşere ve böcek sayısındaki yoğunluk dikkate alınır. Sıvı ilaçlama uygulamalarında buharlama yöntemi kullanıldığından en ücra noktalara kadar ilaç tesir etmektedir. Yalnız sıvı ilaçlama uygulamalarında 2 saat süre ile ilaçlama yapılan alan kapalı tutulur. 2 saatin sonunda 30 dakika kadar alan havalandırılır. Her iki uygulaman sonra asla silinerek temizlik yapılmaz. Aksi durumda ilaçlama etkisini göstermeye bilir. Ödemiş hamam böceği ilaçlama firması olarak bu konuda ilaçlama öncesi ve sonrası müşterilerimize gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

Uygulanacak ilaçların kaliteli olması kadar uygulamayı yapacak olan personelinde deneyimli ve bilgili olması çok önemlidir. Aksi takdirde hem paranızı hem de sağlığınızı tehlikeye atmış olursunuz. Ödemiş böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak faaliyet göstermekte olup aynı zamanda kullanılan ilaçlar yine Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Firmamız deneyimli ve uzman kadrosu ile bölgesinde sizlere uygun çözüm seçenekleri sunmaya devam etmektedir. İlgili telefon numaralarından bizlere ulaşarak haşere ve böceklerle ilgili her türlü sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Ödemiş ilaçlama şirketi olarak 7/24 olmak üzere sizlere uygun çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Uygun fiyatlandırma ve kredi kartı ile ödeme seçeneğimizle sizlere uygun çözümler üretmekteyiz. Unutulmamalı ki haşere ve böceklerle mücadele sağlımız açısından ertelenmeyecek kadar önemlidir. Biz bunu biliyor ve sizlere de hatırlatarak birlikte çözüm önermekteyiz.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir