orhaneli ilaçlama

Haşere ve böceklerle Mücadele neredeyse insanlık tarihi ile başlar. İlk uygulamaları M.Ö 2500 yıllarında Sümerler tarafından kene ve böcekleri yok etmek için sülfür bileşikleri kullanılarak yapılmıştır. Orhaneli böcek ilaçlama olarak günümüzde ilaçlama uygulamalarında jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere 2 çeşit ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Sıvı ilaçlama uygulamalarında buharlama yöntemi uygulandığı için alandaki en uç noktalara kadar ilacın etki etmesi sağlanır. Uygulama sonrası 2 saate yakın alan kapalı olarak bekletilir ve sonrasında yaklaşık 30 dakika alanın havalandırması sağlanır. Bursa ilaçlama firmamızda kullanılan ilaç çeşitlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan sağlığına açısından hiçbir tehdit oluşturmaz.  Jel ilaçlamada kullanılan jel ilacın haşere ve böcekleri adeta davet eden bir hormon salgılaması neticesinde haşere ve böcekler gündüz yuvasından çıkarak bu ilacı yer ve yuvasına döndükten kısa bir süre sonra zehirlenerek ölür. Ölen bu haşere ve böceği yiyen yuvadaki diğer canlılar da bu zehir etkisiyle sıralı olarak ölmeye başlar. Böylelikle etkin bir temizlik yapılarak hijyen bir ortam sağlanmış olur. Bursa Orhaneli böcek ilaçlama şirketleri olarak her iki ilaçlama yöntemini de başarı ile uygulamakta ve etkin sonuçlar almaktayız.

Görüntüleri ile tiksinti ve ürperme hissi yaratan bu haşere ve böcekler en sık karşılaştığımız sinek, pire, hamam böceği, tahtakurusu, kene, akrep, yılan ve fare cinsinden kemirgenlerdir. Bunlar genellikle yumurtlayarak veya salgılar salgılayarak gittikleri her yerde hızlı bir şekilde ürerler. Yumurtlama süreleri ortalama 21 gündür. Orhaneli böcek ilaçlama firmaları bu bilgiler ışığında haşere ve böceklerle mücadelede sizlere etkin ve kalıcı çözümler sunar. Bulundukları her ortamda toplum ve insan sağlını tehdit eden haşere ve böcekler başta tifo, tifüs, sarılık ve veba gibi tehlikeli hastalıkları insanlara bulaştırarak toplum sağlığını tehlikeye atarlar. Dünya nüfusunun % 8-25 arası, astım hastalarının ise %70 ‘inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Bursa ilaçlama haşere ve böceklerle mücadelede mutlaka ikinci bir ilaçlama önermektedir. Çünkü yumurtlama süresi 21 gün olan haşere ve böcekler zehirlenince öleceklerini anlayarak bulundukları ortama hemen yumurtalarını bırakırlar. Bunun içindir ki etkin ve kalıcı bir mücadele için İlk ilaçlamadan yaklaşık 21 gün sonra ikinci bir ilaçlama yapılması gerekmektedir. İlaçlar yumurtaların içine etki etmezler. Ancak yavrular yumurtadan çıkınca ilaç tesir eder. Bursa Orhaneli ilaçlama fiyatları uygulama yapılacak alandaki haşere ve böcek yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Bu tür konularla ilgili bilgi almak için 7/24 ilgili telefon numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İlaçlama yalnızca haşere ve böceklere karşı yapılmaz. Aynı zamanda park, bağ, bahçe ve tarım alanlarında bitkilere de ilaçlama yapılabilmektedir. Bursa Orhaneli böcek ilaçlama bünyesindeki ziraat mühendisleri ve deneyimli uzman ekipleriyle bu alanlarda da kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. Böylelikle park, bahçe gibi ortak kullanım alanları temizlenerek hijyen olmakta, tarım alanlarında ise kaliteli ve bol ürün alınabilmektedir. Orhaneli böcek ilaçlama fiyatları ile her alanda sizlere uygun çözümler sunmaktadır. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapmanız seçenekleriniz arasındadır. Toplu konut ve site gibi yaşam alanlarının park, bahçe ve kalorifer kazan dairelerinde de toplum sağlığı açısından haşere ve böceklerle mücadele edilmesi gerekmektedir. Böcek ilaçlama fiyatları Orhaneli ve bölgesinde site ve apartman yönetimleri ile yapılan sözleşmelerle sizlere en etkin hizmeti verecek şekilde düzenlenir. Şunu unutmamak gerekir ki ilaçlama uygulaması yapıldıktan sonra asla silerek temizlik yapılmamalıdır. Böcek ilaçlama şirketleri Orhaneli ilçesinde müşterilerine bu hususu uygulama öncesi ve sonrası mutlaka hatırlatarak bilgilendirir.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir