orhangazi-ilaclama

İlaçlama toplum ve insan sağlığı açısından asla göz ardı edilemeyecek bir uygulamadır. Haşere ve böceklerle mücadele çok eskilere dayanmaktadır. İlk uygulamalarının Sümerler tarafından M.Ö 2500 yıllarında sülfür bileşikler kullanılarak yapıldığı kayıtlarda geçmektedir. Orhangazi böcek ilaçlama şirketi günümüzde bu hizmeti deneyimli kadrosu ile sunmaktadır. Haşere ve böcekler denilince ilk aklımıza gelenler pire, bit, hamam böceği, çekirge, tahtakurusu, kene, akrep, çıyan ve fare türü kemirgenlerdir. Bunlar ürkütücü ve tiksinti verici görüntülerinin yanı sıra taşıdıkları mikroplar açısından da insan ve toplum sağlığını tehdit etmektedir. Orhangazi haşere ilaçlama olarak tifo, tifüs, sarılık, veba ve verem gibi bulaşıcı hastalıkların kaynağı olan haşere ve böceklerle mücadelede sizlere etkin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Dünya nüfusunun yaklaşık %25’i astım hastalarının ise %70’i hamam böceklerine karşı alerjilerinden dolayı hassasiyet gösterir. Haşere ve böcekler yaydıkları mikroplar dışında özellikle fare gibi kemirgenler elektrik kabloları ve havagazı borularını kemirerek başta yangınlar olmak üzere birçok felakete neden olurlar. Bursa Orhangazi böcek ilaçlama şirketleri ev ve işyerlerinde yaptığı ilaçlama uygulamaları ile sizleri bu tür tehlikelerden de uzak tutmaktadır.

Haşere ve böcekler genellikle yumurtlayarak üremektedirler. Yumurtlama süreleri ortalama 21 gündür. Hamam böceğinin ömrü ise 1-2 yıl arasındadır. Bu durum insan sağlığının söz konusu olduğu bir durumda haşereler için oldukça uzun bir ömürdür. Bu nedenle haşere ve böceklerle etkin mücadele toplum ve insan sağlığı açısından çok önem arz etmektedir. Bursa ilaçlama firmaları olarak bu konunun bilinciyle sizlere özgü çözümler sunarak ev ve işyerlerinizde temiz ve hijyen bir ortama kavuşmanızda sizlere yardımcı olmaktayız. İlaçlama uygulamaları sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama olarak ev ve işyerlerine uygulanmaktadır. Bursa ilaçlama bu uygulamaları uzman ve deneyimli ekibiyle başarı ile gerçekleştirmektedir. Jel ilaçlamada kullanılan ilacın haşere ve böcekleri kendine çeken bir hormon salgılaması sonucu gündüz vakti yuvasında bulunan haşere ve böcekleri kendine çeker ve zehirli bu jeli yiyen haşere ve böcek yuvasına döndükten bir süre sonra ölür. Ölen bu hayvanı yiyen diğer haşere ve böcekler de zehir etkisiyle zincirleme olarak ölürler. Böylelikle etkin bir temizlik yapılmış olur. Orhangazi ilaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alandaki haşere ve böceklerin cinsleri ile yoğunlukları dikkate alınarak belirlenmektedir. Sıvı ilaçlama uygulamasında ise buharlama tekniği uygulanarak tüm alanda ilacın etkili olması sağlanır. Bu uygulamanın diğerine göre dezavantajı ilaçlama yapıldıktan sonra iki saat süre ile alanın kapalı tutulması ve ardından yaklaşık 30 dakika havalandırma yapılmasıdır. Bursa Orhangazi böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet verdiği bölgelerde sizlere özel çözüm seçenekleriyle en cazip firma olma özelliğini taşımaktadır. İlaçlama yapıldıktan sonra haşere ve böceklerin yumurtlama süresi olan 21 gün sonrasında ikinci bir ilaçlama yapılması ile etkin ve kalıcı sonuçlar alınmaktadır.

Sağlık Bakanlığının 2005 yılında yayınladığı genelge ile haşere ve böceklerle mücadele edecek firmaların yapısal kuruluşları ile kamu kurum ve kuruluşlarında haşere ve böceklerle mücadele esasları ve uygulama prensipleri düzenlenmiştir. Böcek ilaçlama fiyatları Orhangazi ilçesinde bu genelge esasları dikkate alınarak size uygun çözümler üretilmektedir. Firmamız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak hizmet vermekte olup kullanılan ilaçlar yine Sağlık Bakanlığından onaylıdır. İnsan ve toplum sağlığı açısından bir tehlikesi yoktur. Kullanılan ilaçlar ve diğer konularda bilgi almak için ilgili telefonlarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Böcek ilaçlama şirketleri Orhangazi ve civarında her türlü ilaçlama hizmetleri ile sizlere özel çözümler hazırlarken kredi kartı ile ödeme seçeneğini de sunmaktadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir