ortakoy-bocek-ilaclamaBeşiktaş ilçesinde yer alan Ortaköy, kalabalık bölgelerden biridir. Ortaköy denize yakın konumu ve gezilecek alanları itibariyle her gün çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Bölgenin kalabalık olması özellikle yaz aylarında haşere sorunlarına neden olmaktadır. Bölgede bulunan eski yapılarda böcek ve fare problemleriyle karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumlara karşı Ortaköy böcek ilaçlama servisimiz gün boyu görev başındadır. Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz açık ve kapalı tüm alanlara ulaşarak kısa sürede sonuca ulaşmaktadır.

Maddi hasarlara ve sağlık sorunlarına neden olan haşerelere karşı önlem alınmadığı vakit günden güne çoğalırlar. Bulunduğu alana yumurtalarını bırakan böcekler türüne göre değişkenlik göstermektedir. Amatör uygulamalar böcek ve farelerden korunmak için yeterli olmamaktadır. Çünkü kullanılacak ilaç türü ve miktarı oldukça önemlidir. Ortaköy böcek ilaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamaları ve ilaçlarıyla hizmetinizdedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz

  • UVL ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare İstasyonu

Böcek ilaçlama Ortaköy hizmetimiz; tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, Amerikan hamam böceği gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı etkin koruma sağlar.

Hizmet alacağınız firmanın kalitesi oldukça önemlidir. Öncelikli olarak Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı ve çalışma ruhsatına sahip olmalıdır. Aksi kuruluşlar yasal olarak hizmet sağlamaz. Yasal olarak sunulmayan tüm ilaçlama hizmeti insan ve çevre sağlığının düşmanıdır. Çünkü kalitesiz ilaç ve yöntemler insanların ve çevrenin sağlığını önemli ölçüde etkilemektedir.

Güvenilir hizmetimizden destek ve randevu almak için 7 gün 24 saat iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir