otel ilaçlamaİnsanların toplu yaşam alanlarından biride otellerdir. Bu ve benzeri yerler toplu yaşam alanları olduğu için çok dikkatli olmak gerekir.  Birçok haşere türü insanların bulunduğu alanları seçerek onlarla aynı mekânı paylaşırlar. İnsanlar açıkta bıraktıkları gıda maddelerini yiyerek beslenen haşere türleri çok kısa zamanda hızlı bir şekilde çoğalarak insanlara zarara vermeye başlarlar.
Günümüzdeki hastalıkların hepsine yakın olanların taşıyıcısı haşere gurubudur bunlar insanların yaşam alanlarına ulaşarak birçok mikrobu ve hastalığı insanlara bulaştırırlar. Okul, hastane, kahvehane, yurtlar ve resmi daireler toplu yaşam alanları olduğundan dolayı buralarda yaşayan insanlardan birinde bulaşıcı bir mikrop olduğunda diğer bireylere de çarçabuk bulaşır.
Bunun içindir ki otellerin ve diğer yerlerin mutlak süratle haşereden arınık olması gerekir. Bunu yıllardan beridir kendine misyon seçen Sibel ilaçlama günün 24 saati tüm otel işletmecilerine hizmet sunmaktadır. Otel ilaçlama çok zor ve çok dikkat isteyen bir iştir.
Otel ilaçlamayı sakın yasal çalışmayan sağlık bakanlığı belgeli olmayan kuruluşlara yaptırmayın.
Sibel ilaçlama şirketi olarak bizden otelleriz ilaçlandıktan sonra gere tüm resmi belgeleri isteyin ve gönül rahatlığı ile ilaçlanan alanlarınız hakkında ilaçlama ile ilgili bilgi alın.
Otel ilaçlamada kullanılan bütün ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı ve ziraat mühendisi kontrolünde uygulanan ilaçlardır.
Sibel ilaçlama olarak önce haşere gurubunuz tespit edilip ondan sonra haşere gurubuna bağlı olarak her haşere için farklı ilaçlar uygulamaktadır.
Sibel ilaçlama şirketi olarak profesyonel ekibimiz ile her türlü ilaçlamayı yapmaktayız kullandığımız ilaçlama çeşitleri; Jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, fare ilaçlama, gibi otelini ilaçlatmak isteyen tüm müşterilerimize semt uzaklığı gözetmeksizin en ekonomik ve en güzel hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir