İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Resimler

Resimler ile ilgili bilgi yazılarının listelendiği sayfadasınız. Dilerseniz ilaçlama servisi telefon numaralarından bize ulaşarak ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Gümüş Böceği Resimleri

10 Ağustos 2012 tarihinde · Resimler kategorisine yazıldı

Gümüş Böceği Resimleri Gümüş böceği ile ilgili bazı resimlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Gümüş böcekleri diğer haşere türlerine benzer olarak yumurta ile ürer.Gümüş böceği, kumaş, yün, kağıt gibi eşyalara ciddi zararlar veren haşerelerdir.

Çiyan Resimleri

10 Ağustos 2012 tarihinde · Resimler kategorisine yazıldı

Çiyan Türleri ve Resimleri Çiyan binlerce çeşidi olan bir haşeredir. Bazı çiyan türleri çok zehirli olmakla birlikte, bazıları sadece alerjik reaksiyonlara neden olur.  

Çekirge Resimleri

10 Ağustos 2012 tarihinde · Resimler kategorisine yazıldı

Çekirge Türleri Ve Resimleri Çekirgeler 15-20 cm uzunluğuna kadar büyüyebilmektedir. Ekinlere ve tarlalara büyük zararlar veren çekirgeler genellikle yeşil ve kahverengi tonlarındadır. çekirge , çekirge resmi, çekirge resimleri

Bit Resimleri

10 Ağustos 2012 tarihinde · Resimler kategorisine yazıldı

Bit Türleri Ve Resimleri Bit suda yaşayan canlılar dışında bütün canlıların üzerinde yaşar. Farklı türleri bitkilere zarar veren bitlerin, insan ve hayvanlara zarar veren türleri daha yaygındır. Bit , bit..
Devamı »

Manzara Resimleri

9 Ağustos 2012 tarihinde · Resimler kategorisine yazıldı

Manzara resimleri , en kaliteli manzara resimleri ile bilgisayarınıza masaüstü resimleri seçebilirsiniz. Manzara resimleri genellikle deniz ya da ağaçlık alanları kapsayan doğa resimlerinden oluşur. Fotoğraf çekme hobisi olanlar için bu..
Devamı »

akrep6

Akrep Resimleri

10 Temmuz 2012 tarihinde · Resimler kategorisine yazıldı