sancaktepe-ilaclama

Sancaktepe böcek ilaçlama servislerimiz, müşterileri memnuniyeti odaklı olarak çalışmakta olan bir firmadır. Müşterilerinin istek ve görüşlerine önem vermektedirler. İstedikleri zaman ve tarihte haşere kontrol hizmeti vermektedirler. Böcekler yaşam alanlarımızı her anlamda olumsuz yönde etkilemektedirler. Gerek eşyalarımıza verdikleri zararlar ile gerekse taşımış oldukları mikropları bizlere bulaştırıp sağlık sorunları yaşatmalarından dolayı oldukça büyük tehdit oluştururlar. Böceklerden kurtulmak için Sağlık Bakanlığı onaylı firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Böceklerden Kurtulmanız için Profesyonel Çözümler

Haşere ile mücadele etmek önemli bir iştir. Profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı sürece etkili sonuç alınması oldukça zordur. Amatörce yapılan uygumalar insanlara sağlık sorunları yaşatabilmektedir. Yüksek dozda kullanılan ilaçlar kimyasal madde fazla içerdiğinden dolayı gıda zehirlenmesi, solunum güçlükleri gibi hastalıkların yayılmasına neden olurlar.

Sancaktepe böcek ilaçlama firmalarının, uygulamda dikkat ettiği bir takım unsurlar vardır. Bunların başında da işlem yapılacak olan alanın önceden incelenmesi ve hangi haşerelerin hangi alanlarda ne sıklıkta bulunduğunun tespit edilmesi. Bunun yanı sıra uygulanacak olan ilacın ve ilaçlama yönteminin belirlenmesi. Unutulmamıdır ki her haşere türü için aynı ilaç ve yöntem uygulanamaz. Farklı biyolojik yapılara sahip olduklarından dolayı aynı ilaç üzerinde aynı etkiyi gösteremeyebilirler. Hsşerelerin ve farelerin bazı türlerinin yok edilmesi oldukça zor iken bazıları isin yapılan bir uygulama anında etkisini gösterebilmektedir. Bu ayrımı yalnızca profesyonel olarak çalışan kişiler yapabilir.

Her Alanda Hizmet 

Servislerimiz, açık ve kapalı alanların tümünde hizmet vermekteyiz. Açık alanlarda yaptığımız işlem kullanılacak olan ilacın dozunu orantılı ayarlamakta ve ona göre uygulamaktayız. Kullandığımız ilaçlar etrafta bulunan bitki ve çiçeklere zarar vermeyecek şekilde hazırlanmaktadır. Hem haşerelerden kurtulmakta hem de etraftaki güzelliklere hiçbir zarar gelmemesini sağlamaktayız.Servislerimiz, güvenilir eleman ve ilaçları ile bizlere maddi ve sağlık açısından zarar veren canlılardan korumak adına hizmet veren sayılı firmalardan biridir. Gıda sektörü olarak kullanılan fırın, restoran, büfe, yemekhane gibi alanlarda uygulama yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Bu alanlarda kullanılacak olan ilaçların gıdalara zarar vermemesi oldukça önemlidir. Kullanılan ilaçların sağlık bakanlığınca onaylı olması gerekir.

Haşere ve Fare Türlerinin Tümünde Kontrol 

Sıvı, jel Amerikan hamam böceği, tatarcık, yaban arısı, karınca, sivrisinek, tahtakurdu, sıçan, salyangoz, ev faresi, çıyan, uyuz böceği,tahtakurusu, halı böceği, hamam böceği, kulağakaçan böceği, eşek arısı, güve,kırkayak,  kertenkele, çekirge, akrep, mayt, akar, kakalak, kalorifer böceği,  lağım faresi, çatı faresi, tesbih böceği, fındık faresi, pamuk faresi, yılan, kene, pire,  örümcek, tatarcık,  bit, sinek, mite,  gümüş böceği,  Alman hamam böceği,  karafatma gibi haşere ve fare türlerini kokulu ve kokusuz yöntemlerle kontrol altına almaktadır.

Sancaktepe böcek ilaçlama firmaları ilerleyen ve gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek üretilen en son makineleri ve yöntemleri uygulamaktadır. Sağlık bakanlığınca onaylı olan firmamız esnek zaman diliminde günün her saati müşterilerine hizmet vermekte olan bir firmayız. Sancaktepe böcek ilaçlama tüm mahalle ve semtlerinde uygulanabilmektedir. Sizde bu zararlı haşere ve kemirgenler ile karşılaştığınızda firmamızdan yardım alabilirsiniz

Sancaktepe bölgesinde hizmet veren Sancaktepe Böcek İlaçlama firmasına http://www.sancaktepebocekilaclama.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir