site-ilaclama

Haşerelerin fazla ve yoğun olarak türemeleri Site ilaçlama gereğini de ön plana çıkardı. Son yıllarda site iç kısımlarında bahçe, park, parkur alanları, havuz kenarları ve birçok alan ilaçlanmaktadır. Bunun yanında depo, bodrum ve ardiye olarak kullanılan alanlarda sıkça ilaçlanan alanları kapsamaktadır.

İstanbul ve diğer büyük şehirlerde inşaat alanlarının artması ve konut sektörünün hızla gelişmesiyle bu gün toplu konut ilaçlama alanlarında firmamız ilaçlama hizmetlerini titizlikle sunmaktadır. Siteler ve bloklar geniş alanlar kapladığı için merdiven basamakları ve merdiven altlarının ilaçlanması ancak profesyonel ilaçlama elemanları tarafından uygulanabilmektedir.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Yılan, akrep, kertenkele, çıyan, sıçan, fare, pire, bit, hamamböceği, apartman böceği, kalorifer böceği, tatarcık, kakalak, çekirge, güve, karınca, sinek, örümcek, mite, mayt, halı böceği, tespih böceği, gümüş böceği, kulağakaçan, yaban arısı, eşek arısı, uyuz böceği, kırkayak, akar, sivrisinek ve daha pek çok haşereyi kontrol altına alabiliyoruz.

Hizmet Alanlarımız

Okul, dershane, yurt, otel, hastane, cami, tesis, lokanta, fırın, pastane, fabrika, site, bina, havaalanı, uçak, otobüs, sinema salonu, otopark, arazi, tarla, çay bahçesi, spor salonları, müze, gemi, yat, tekne, düğün salonları, ardiye, ağıl, müştemilat, depo, bodrum katı, ev ve iş yerleri, iş merkezleri, alış veriş merkezleri, park ve bahçe alanları gibi insanların ulaşamayacağı tüm dar alanlarda hizmet vermekteyiz.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlarımızın tesiri oldukça yüksek ve kalitelidir. İlaçlarımız leke ve iz bırakmaz. Çevre ve doğa dostudur. Sitelerinizi ilaçlamak istiyorsanız bizi 7/24 arayarak randevu talebinde bulanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir