siyavuspasa-bocek-ilaclamaBahçelievler Siyavuşpaşa böcek ilaçlama hizmetimiz, Siyavuşpaşa’da bulunan tüm bölgelere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Profesyonel hizmetin daimi adresi olan ilaçlama servislerimiz müşterilerimize kaliteli ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ilaçlama uygulamaları insanların sağlığını ve çevresini haşerelerden koruyan önemli uygulamalardır. Haşereler evlerimize kadar girerek yuva oluşturabilen zararlı canlılardır. İlaçlama uygulamalarının tümü Uzman ilaçlama personelleri tarafından yapılmalıdır.

Uzun yıllardır hizmet sunan böcek ilaçlama Siyavuşpaşa, ilaçlama çalışmalarında daima başarıya ulaşmıştır. Eğitimli personelimiz gerekli sertifikalara sahiptir. Kapalı veya açık alanları yuva edinen tüm haşere türlerine karşı ilaçlama yöntemlerimiz netice sağlamaktadır.

Zararlı Haşere Türleri;

Ağaç, böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, mobilya kurdu

Güveli Böcek İlaçlama Hizmeti

Siyavuşpaşa böcek ilaçlama, sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama uygulamalarıyla haşereler ile mücadele sağlamaktadır. İlaçlama yöntemlerimiz Sağlık Bakanlığınca onaylı olup güvenli hizmet sunmaktadır. Siyavuşpaşa’da böcek ilaçlama hizmetimiz yılın her mevsimi aralıksız olarak devam etmektedir. Kapalı alanlar içerisine yerleşen haşerelerin mücadelesi oldukça önemlidir. İlaçlama yapılacak alanların ve insan sağlığının zarar görmeden yapılması gerekir. Bu nedenle profesyonel ilaçlama hizmeti sağlayan kuruluşlardan hizmet alınmalıdır.

Gün Boyu Kesintisiz Hizmet

Ev, işyeri, bina, okul, ofis, fabrika, depo, alışveriş merkezi, apartman, bahçe, site gibi tüm alanların ilaçlamasını Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz. İlaçlama hizmetlerimizden haftanın 7 günü ve 24 saat hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir