tahta kurusu

tahta kurusu

Tahtakurusu ilaçlama kan emici özelliğe sahip olan haşere türünü profesyonel yollar ile yok etme çalışmasıdır. Oldukça küçük bir yapıya sahip olan ve insanların kanını emerek beslenen tahtakurusunu fark etmek çok güçtür. Geceleri aktif hale geçen tahtakurusu vücudunuzu ısırdığında verdiği belirtiler ile kendini gösterir. Tahtakurusu ilaçlama uygulamasının ile yok edilen bu haşereyi iyi tanımak adına özelliklerini sıralamak gerekirse;

  • Kanatları olmayan ve kan emerek beslenen bir haşere türüdür.
  • Kafalarında antenleri bulunan bu canlı diğer haşereler gibi bu antenleri birbirleri iletişim için kullanırlar.
  • Tahtakurusu çabuk üreyen ve çoğalabilen bir canlıdır.
  • Bu canlıyı diğer haşerelerden ayıran en önemli özelliği besin bulamasa bile uzun süre yaşayabilmesidir.
  • Aç kaldıkları zaman bile 2 yıla kadar yaşama özelliğine sahip canlılardır. Ayrıca vücut yapısı da farklı bir canlıdır.
  • Karnı çok esnektir. Bunun sebebi üzerinde bulunduğu canlıdan karın doyasıya kan eme bilmesidir.
  • Kan emdiği zaman da insanlara mikropları bulaştıran bu canlının en temiz çözümü tahtakurusu ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem diğer işlemlerden daha sağlıklı ve kalitelidir.
  • Ayrıca tahtakurusunun yeryüzünden birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Tabi bu canlının üzerinde bulunduğu konakçıya ve yaşadığı yaşam şartlarına göre türleri de özellikleri de değişmektedir.

Bu canlılar insanların üzerinde olmaması gereken canlılardır. Çünkü kan emerek yaşamaları sonucu insanlara da hastalık bulaştırırlar. Ama tahtakurusu ilaçlama ile bu sorun çözülebilmektedir. Bu konuda uzman olan ilaçlama ekiplerini tercih etmemiz gereklidir.

Tahtakurusu İle Mücadele

Tahtakurusu ile mücadele diğer haşerelere oranla farklıdır. Çünkü tahtakurusu küçük bir yapıdadır ve gözle görülemeyecek yerlere kendini saklarlar. Geceleri eşyaların arasından gelen sesler ve vücudunuzu ısırdığında beliren enfeksiyonlar ile varlığını anlayabileceğiniz tahtakurusu ile mücadele için böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve böcek ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Tahtakurusu insanlara zarar vermeyi vücutlarındaki bazı bölgeleri ısırarak başlar. Tahtakurusunun insanları ısırdığı yerlerde aniden kabarır ve şişerler. Bu kabaran yerlerde çok sıkça kaşınırlar. Bu da canlının sizleri ısırdığını göstergesidir. Çünkü bu canlı sadece insanlarda değil kümes hayvanlarında, uçan kuşlarda da görülmektedir. Tahta kurusu ilaçlama firmalarının sayesinde bu zararlı canlıdan kurtulmak artık daha kolaylaştı. Bize bunu kolaylaştıran ekipler ilaçlama şirketleridir.

 Tahtakurusu İlaçlama Şirketi

Tahtakurusu ilaçlama şirketleri arasında yıllardır verdiği hizmet ve tecrübe ile sektörde markasını yaratmış olan Sibel İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ve kullandığı tahtakurusu ilacı TSE damgalıdır. Tahtakurusu ilaçlama yaptırmak öncelikler bizlerin sağlığı açısından önemlidir. Çünkü bu canlı öncellikle bizlerin sağlığına zarar vermektedir. Kan emerek beslenmesinden dolayı bizlere bulaşıcı birçok hastalığı taşıyan canlılar ayrıca diğer canlılar içinde tehlikelidir. Daha birçok farklı canlıda da bulunan tahtakurusunu yok etmek hayati bir önem taşımaktadır. Bunu ise sadece bu konuda eğitim almış, yıllardır bu sektörde başarı ile görevini sürdüren ekipler yapabilir. Çünkü bu işlem profesyonellik ve kaliteyi bir arada istemektedir. Bizim ekibimiz tahtakurusu ilaçlama uygulamasında bir numaradır. Sadece tahta kurusu değil diğer tüm haşerelerinde ilaçlamasını uzman ekibimiz sizlerin için sağlığını korumak adına yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir