tesbih bocegi

Tespih böceği ilaçlama yaşam alanınızı istila eden haşerelere yönelik profesyonel böcek ilaçlama şirketleri tarafından bir uygulamadır. Tespih böceğinin boyunu genelde 2-3 mm arasındadır. Bu canlının vücudunun alt kısmında çok sayıda ayakları vardır. Ayrıca başlarında ise antenleri vardır. Bu antenler sayesinde kendi aralarında iletişim kurabilirler. Tespih böceğinin üzeri sert bir kabuk ile örtülüdür. Bu kabuk sayesinde dıştan gelecek darbelere karşı dayanıklı olan canlı kendisini o şekilde korumaktadır. Renkleri ise genelde boz veya gridir. Bir tehlike hissettikleri zaman kendisini yuvarlayarak kabuğuna saklanır. Bu hali ile tespihe benzediği için tespih böceği adı verilmiştir. Canlıyı yok etmek bireysel olarak yapılacak bir müdahale değildir. Çünkü tespih böceği ilaçlama uygulaması dikkat ve önem isteyen bir iştir. Bunu isse sizler değil tespih böceği ilaçlama servisleri en sağlıklı bir biçimde yapmaktadırlar. Tespih böceği yaşam alanı olarak kendisine pis ortamları tercih etmektedir. Bu ortamlarda getirdiği mikropları da insanlara bulaştırdığı için ilaçlama uygulaması önem arz etmektedir. Tespih böceği ile mücadele ederken firmamızda uygulanan yöntemleri başlıklar altında toplarsak;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Tespih böceği ilaçlama ve tüm haşerelerden kurtulmak için Sibel İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz .

 Tespih Böceği İle Mücadele

Tespih böceği ile mücadele uzman bir ekip ile yapılması gereken profesyonel bir uygulamadır. Tespih böceği evin tavanında, nemli ortamlarda daha sık görülmektedir. Besin olarak ise bitkisel ürünleri kullanmaktadırlar. Evlerde atık, çürük yiyecekler ile beslenirler. Ayrıca bu canlının zararı saksı bitkilerine de olmaktadır. Saksı bitkileri ile de beslenebildiklerinden dolayı bunlara da zarar verirler. Tespih böceği ilaçlama sayesinde bu zararlık ortadan kaldırılabilir. Bunun için uzman ekip olan  ilaçlama şirketi bize tüm öz verisi ile yardımcı olmaktadır.

Tespih Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Tespih böceğinden nasıl kurtulurum? Tespih böceği aynı zamanda açıkta bırakılan yiyeceklerin üzerine salya veya dışkılarını bırakarak insanların hasta olmalarına neden olurlar. İnsan sağlığına zararlı olduklarından dolayı ilaçlama yaptırmak artık zorunludur. Çevremizde ki ürünlerden çok bize zararı olan bu canlı için bizim gibi deneyimli bir ekipten destek alarak hasta olma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü yaşadığınız sağlık sorunlarını atlatmak hiçte kolay olmuyor. Bizim gibi ilaçlama konusunda uzman ve deneyimli olan bir ekipten hizmet almanın mutluğu sizlerde yaşamak istiyorsanız kesinlikle bize ulaşmanız gereklidir. Çünkü biz tespih böceği ilaçlama ile birlikte tatarcık, kene, pire gibi hastalık yaratan haşerelerinde ilaçlamasını en sağlıklı yollar ile yapmaktayız. Sizde bizi tercih ederek bunun farkına varabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir