torbali-ilaclama

Hamam böceği, tahtakurusu, bit, pire ve fare cinsinden olan kemirgenler mücadele edilmesi gereken en bilindik haşere ve böceklerdir. Bunlar hem görüntüleri hem de verdikleri zararlarla ev ve iş yerlerinin baş belalarıdır. Torbalı böcek ilaçlama olarak uzman kadrosu ve deneyimli personeli ile sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Haşere ve böceklerle mücadele ciddi bir iştir. Bu nedenle uzman ve bilgili ekiplerce uygulanması önemlidir. Yanlış uygulamalar sonucunda paramızı da sağlığımızı da tehlikeye atmış oluruz. İnsanlığın varoluşundan bu yana haşere ve böcekler de varlıklarıyla insan ve toplum sağlığı açısından hep tehdit oluşturmuştur. Günümüzde gelişen teknoloji ve ilaç sanayi sonucu olarak haşere ve böceklerle etkin bir mücadele yapılabilmektedir. Torbalı ilaçlama olarak kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup insan ve toplum sağlığı açısından bir tehlikesi yoktur. Firmamız Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak faaliyet göstermektedir. Haşere ve böceklerle etkin bir mücadele için bir kez ilaçlama ile asla kalıcı çözüm alınamaz. Kalıcı ve etkin çözüm için periyodik haşere ilaçlama yapılması gerekmektedir. Torbalı böcek ilaçlama fiyatları bölgesindeki en uygun seviyelerde olup aynı zamanda kredi kartı ile ödeme seçeneklerini de siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktadır.

Haşere ve böceklerle mücadelede genellikle jel ilaçlama, sıvı ilaçlama olmak üzere 2 uygulama yöntemi kullanılmaktadır. Jel ilaçlama uygulamasında kullanılan ilacın özelliğinden haşere ve böcekleri kendine çeken bir hormon salgılanmaktadır. Salgılanan bu hormona dayanamayarak yuvasından çıkan haşere ve böcekler ilaçtan yiyerek yuvalarına dönerler. Yuvasına döndükten kısa bir süre sonra ölen bu haşere ve böceği yiyen diğer haşere ve böceklerde zehir etkisiyle zincirleme olarak ölümler gerçekleşir. Bu sayede etkin bir temizlik yapılmış olur. Torbalı haşere ilaçlama olarak bu yöntem başarı ile uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlamada ise buharlama yöntemi uygulanmakta olup bu yöntem sayesinde en ücra noktalara kadar ilaç etkisini göstermekte olduğundan etkin bir mücadele yapılabilmektedir. Sıvı ilaçlama yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 2 saat uygulama alanı kapalı tutulmalıdır. İki saatin sonunda 30 dakika kadar alanın havalandırılması gerekmektedir. Her türlü ilaçlamadan sonra asla silerek temizlik yapılmamalıdır. Yoksa ilaçlamadan istenilen etkili sonuç alınmayabilir. Torbalı hamam böceği ilaçlama firması olarak biz bu konularla ilgili uygulama öncesi ve sonrası bilgilendirme yapmaktayız. Bu konularda karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak bizlere ilgili telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 7/24 olarak hizmet verdiğimiz bölgemizde sizlere uygun çözümler sunmaktayız. Eve ve işyerlerinizin hijyen ve temiz olması insan ve toplum sağlığı açısından çok önemlidir. Özellikle yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren kuruluşların mutfak ve servis alanlarında bu hijyene uymaları hem yasal hem de etik olarak zorunludur. Torbalı böcek ilaçlama firması olarak bu sektöre de etkin hizmet sunmak kuruluş amacımızdır.

İlaçlama sadece haşere ve böceklerle mücadelede yapılmamaktadır. Aynı zamanda bitkilere de ilaçlama yapılarak park, bağ, bahçe ve tarım alanlarında toplum ve insan sağlığı açısından temiz ve güvenilir ortamlar sağlanabilmektedir. Bu sayede üretim alanlarında hem kaliteli hem de bol ürün alınması sağlanabilmektedir. Torbalı böcek ilaçlama servisi bünyesindeki ziraat mühendisleri ve uzman ekibiyle bu sahada da kaliteli hizmeti sunmaktadır. Toplu konut alanları ve sitelerde bu hizmet yelpazemizin içinde olup, sitelerin ortak kullanım alanları park, bahçe ve kalorifer kazan dairelerinde haşere ve böceklerle etkin bir şekilde mücadele edilmesi sağlanmaktadır. Torbalı ilaçlama şirketi olarak site yönetimleriyle yaptığımız sözleşmelerle en uygun çözümler sunulmakta ve site sakinlerinin de kendi konutlarındaki ilaçlamalarında bu indirimlerden istifade etmesi sağlanmaktadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir