urla-ilaclama

Günümüzde yaşam alanlarımız haşere ve böceklerle dolu olup bunlarla mücadele çok önem arz etmektedir. Yapılacak olan haşere ilaçlama ile bu tür sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışırız. Onun için ilaçlama uygulamasını yapacak olan firmaların bu konu ile ilgili deneyimli ve uzman kadrosunun olması bizler için önemlidir. Urla böcek ilaçlama firması deneyimli ve uzman kadrosu ile bölgesinde sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar Sağlık bakanlığından onaylı olup insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Aynı zamanda yine Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak sizlere güvenilir çözümler sunmaktadır. Haşere ve böceklerle mücadele denilince ilk akla gelenler sinek, pire, bit, hamam böceği, tahtakurusu ve fare gibi kemirgenlerdir. Bunlar gündüz yuvalarında saklanarak gece ve sessiz ortamlarda ortaya çıkarak ev ve işyerlerinde insan sağlığını tehdit ederler. Urla kemirgen ilaçlama verdiği ilaçlama hizmetleri ile haşere ve böceklerle etkin bir mücadele yapmaktadır.

İlaçlama dendiği zaman haşere ve böceklere karşı yapılan uygulamalar akla gelmesine rağmen park, bağ, bahçe ve tarım alanlarındaki bitkilere de ilaçlama uygulaması yapılarak toplum ve insan sağlığına olumlu yönde katkı sağlanabilmektedir. Bu sayede hem temiz ve hijyen olan ortak kullanım alanları temizlenmekte hem de üretim alanlarından kaliteli ve bol ürünler alınması sağlanmaktadır. Urla haşere ilaçlama ev ve işyerlerinin yanı sıra bünyesindeki ziraat mühendisleri ile diğer sahalarda da sizlere bu güvenli hizmeti sunmaktadır. Haşere ve böcekler yumurtaları ve salgıları vasıtasıyla gittikleri her türlü ortamda hızlıca üreyerek çoğalırlar. Taşıdıkları mikrop ve bakterilerle insan sağlığını tehdit ederler. Haşere ve böceklerle mücadelede bir defa ilaçlama ile kalıcı çözümler olmaz. Onun için kalıcı ve kesin çözümler için periyodik olarak ilaçlama yapılması tavsiye edilir. Urla böcek ilaçlama fiyatları ile de sizlere en uygun çözüm seçeneklerini sunmaktadır. Bu tür sorunlarınızı ve merak ettiklerinizi ilgili telefonlarımızdan bizlere ulaşarak iletebilir böylece ortak çözüm arayışları ve her türlü bilgilendirme hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Urla Böcek ilaçlama şirketi 7/24 hizmet sunarak sizlere günün her saatinde bir telefon kadar yakındır. Ayrıca kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur olup ödemelerinizde her türlü kolaylık sağlanmaktadır.

Urla Böcek ilaçlama olarak haşere ve böceklere karşı ilaçlama iki türlü yapılmaktadır. Jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama. Sıvı ilaçlamada buharlama tekniği uygulanmakta olup ilaçlanan alan yaklaşık olarak 2 saat kapalı tutulur ve sonrasında 30 dakika kadar havalandırılır. Buharlama tekniği sayesinde ilaç alandaki her noktaya kadar rahatça etki eder. Urla hamam böceği ilaçlama olarak bu uygulamalarda kesin ve etkili çözümler sunmaktayız. Jel ilaçlamada ise uygulanan jel haşere ve böcekleri davet eden bir hormon salgılayarak böcekleri kendine çeker. Yuvasında çıkarak jel ilaçtan yiyen böcek yuvasına döndükten sonra zehirlenerek ölür. Ölen bu haşere ve böceği yiyen diğerleri de zehir etkisiyle sıralı şekilde ölürler. Böylelikle etkin bir temizlik sağlanmış olur. Urla böcek ilaçlama servisi uygulama öncesi ve sonrası silerek temizlik yapılmaması konusunu özellikle müşterilerine belirtmektedir. Aksi takdirde hem paranızı hem de sağlığınızı riske sokarsınız.  Özellikle yiyecek ve içecek sektöründe faaliyet gösteren firmalar toplum ve insan sağlığı açısından haşere ve böceklerle mücadelede hassas davranmalıdır. Sonuçta insan sağlığı söz konusu olduğu için Sağlık Bakanlığının alt birimleri ve Belediyeler bu gibi iş yerlerinde sıkça denetimler yapmakta ve kurallara uymayanlar hakkında çeşitli cezalar uygulamaktadırlar. Urla böcek ilaçlama servisi olarak bölgemizde bu tür iş yerlerine de etkin hizmetler vermekte ve sizlere özel çözüm seçenekleri sunmaktadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir