yayla-bocek-ilaclamaİstanbul Bahçelievler ilçesinde yer alan Yayla, zaman zaman haşere sorunlarının yaşandığı bir bölgedir. Firmamız Yayla böcek ilaçlama servisi ile Yayla sakinlerinin haşere sorunlarına son vermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamalarla ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız, en ekonomik ilaçlama fiyatları ile müşterilerinin yanında yer almaktadır.

İlaçlama uygulamaları her mevsim gerçekleştirilebilmelidir. Çünkü haşereler insanların olduğu ortamlar içerisinde daima görülebilirler. Yayla böcek ilaçlama servisi yılın her ayında 7/24 ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. En çok haşere şikayetleri yaz mevsimimde yaşanmaktadır. Çünkü doğa ortamında yaşamaya elverişli olan haşere türleri, yeşil alanların canlanmasıyla beraber üreme evresine girerler. Böcek ilaçlama Yayla, bu gibi alanların periyodik olarak ilaçlamasını önermektedir. Çünkü böcek ve fare türlerinin hepsi dış ortamlardan yaşam bölgelerimizin içine dağılmaktadır.

En Çok Görülen Fare Ve Haşere Türleri;

  • Yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği
  • Çatı faresi, fındık faresi, hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, pamuk faresi

Yayla böcek ilaçlama firmaları arasında kaliteli hizmet sunan servislerimiz, ilaçlama uygulamalarında en yeni ve teknolojik ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. TSE etiketli ürünlerle gerçekleştirilen ilaçlama uygulamalarımız her zaman güvenli ilaçlama hizmeti sağlar. Haşere ile mücadele yönteminde pratik sistemler kullanan ilaçlama personellerimiz uygulama yapılan alanları saatlerce ve güncelerce terk etmenize gerek kalmadan haşereleri en kısa zamanda etkisiz hale dönüştürür.

İlaçlama servislerimizden randevu talep etmek ve detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan gün boyu ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir