yenibosna

yenibosna    Yenibosna İlaçlama Servisi

Yaz dönemi haşere yoğunluğunun en fazla olduğu dönemdir. Bu dönemde sıcağı ve nemli ortamı seven haşereler hızla çoğalır. Bu da büyük problemleri beraberinde getirir. Yaz döneminde en yoğun görülen haşereler başında; hamam böceği, kalorifer böceği, fare, pire, kırkayak ve çıyan gelir. Kırkayak ve çıyan yağmurlu havalardan sonra ortaya çıktıkları için, yaz yağmurlarından sonra, özellikle bahçe alanlarında çok sık görülür. Hamam böceği, pire, tahta kurusu gibi haşereler ise yumurta ile çoğaldıklarından, sıcaktan etkilenen yumurtalar daha hızlı çatlar ve bu haşereler daha hızlı çoğalırlar.

Haşere problemi ciddi bir problemdir. Çünkü haşereler hem tiksindirici oluşlarıyla, hem de taşıdıkları çeşitli hastalıklar yoluyla, oldukça rahatsız edicidirler. Pire, tahta kurusu gibi haşereler kan emerek beslendikleri için, bulaşıcı hastalıklara sebep olurlar. Akrep,kırkayak ve çıyan ise oldukça zehirlidir. Bu gibi haşere sorunlarından kurtulmak için, profesyonel çalışan bir ilaçlama şirketi tarafından yardım almak gerekir. Yaz döneminde yuva yapan bu haşereler kış döneminde de sorun yaratırlar. Haşereler çoğalmadan duruma müdahale edilmeli ve ilaçlama yapılmalıdır.

İstanbul da faaliyet gösteren yüzlerce ilaçlama şirketi vardır. Bunlardan pek azı yasal ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Geriye kalan birçok ilaçlama şirketi kaçak ya da zirai ilaçlar kullanarak insan sağlığını tehdit ederler. İlaçlama yapacak şirketin mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı olması ve yasal ilaçlar kullanması gereklidir.

Yenibosna İlaçlama Şirketi

Yenibosna da faaliyet gösteren firmamız yılların verdiği tecrübe ile haşere probleminize kesin çözüm sağlayacaktır. 1994’te Yenibosna da temellerini attığımız, ilaçlama şirketimiz, yıllardır aynı güven ve kalite ile hizmet vermektedir. Her türlü haşere probleminiz için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Yenibosna nın bütün bölgelerinde yaptığımız uygulamalarda, müşterilerimizden servis ücreti talep etmiyoruz. Yenibosna daki yerleri ve alışveriş merkezi ilaçlamaları, şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Haşerelere karşı önlem almak ve haşerelerden kurtulmak için, Yenibosna İlaçlama Şirketimize ulaşabilir, kaliteli ve garantili bir çözüm bulabilirsiniz.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir