yenisehir-ilaclama

yenisehir-ilaclama

Halk sağlını tehlikeye atan sinek, pire, tahtakurusu, hamam böceği, akrep, yılan ve fare gibi kemirgenlerle mücadele ancak ilaçlama ile mümkündür. Yenişehir böcek ilaçlama Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak hizmet sunmaktadır. Haşere ve böceklerle mücadelenin ilk olarak M.Ö 2500 yıllarında Sümerler tarafından sülfür bileşenleri kullanılarak yapıldığı tarih kayıtlarında bulunmaktadır. Yine 2. Dünya savaşı yıllarında insanları kırıp geçiren salgın hastalıklarının kaynağı olarak haşerelere karşı DDT (dikloro difonol triloroethan) kullanılmıştır. Yenişehir haşere ilaçlama olarak günümüzde jel ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki çeşit ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Jel ilaçlamada jel haşere ve böcekleri davet eden bir hormon salgılar ve yuvasından çıkarak zehirli olan bu ilacı yiyen böcekler yuvasına döndükten bir süre sonra ölür. Ölen bu haşere ve böceği yiyen yuvadaki diğer haşereler de zehirlenerek hızlı bir şekilde ölürler. Sıvı ilaçlama uygulamalarında farklı bir yöntem olan buharlama tekniği kullanılmak suretiyle en ücra noktalara kadar ilacın tesir etmesi sağlanır. Bursa ilaçlama şirketleri yaptığı sıvı ilaçlama sonrasında 2 saat alanın kapalı kalması ve sonrasında 30 dakika havalandırma yapılması neticesinde etkin ve kalıcı bir temizlik hizmeti verir. Yapılan ilaçlamalardan sonra asla silerek temizlik yapılmamalıdır.

Haşere ve böceklerin yumurtlama dönemleri yaklaşık olarak 21 gündür. 21 günün sonunda yumurtadan çıkan bu yavruların etkin hale gelmeden yok edilmesi haşere ve böceklerle mücadelenin temelini oluşturur. İlaçların yumurtanın içine bir etkisi olmaz. Bu nedenle ilk ilaçlamadan yaklaşık 21 gün sonra yapılacak ikinci bir ilaçlama ile etkin ve kalıcı bir temizlik yapılarak ev ve işyerlerinde hijyen bir ortam sağlanmış olur. Bursa Yenişehir böcek ilaçlama firmaları olarak sizlere kalıcı ve etkin mücadele için periyodik olarak ilaçlama yaptırmanız sağlığınız açısından tavsiye edilmektedir. Bir hamam böceği ömrünün yaklaşık 1 ile 2 yıl arasında olduğu düşünülürse nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğumuz daha açık bir şekilde anlaşılır. Bir hamam böceği 21 günlük dönemde 20-40 arasında yumurta bırakmaktadır. Bursa ilaçlama firması ev ve işyerlerinizde sizlere bütçenize uygun çözümler sunmaktadır. Astım hastalarının %70’i, dünya nüfusunun ise yaklaşık %25’i hamam böceklerine karşı alerji gösterir. Haşere ve böcekler tifo, tifüs, sarılık, veba ve verem gibi tehlikeli salgın hastalıklarının mikroplarını taşıyarak bulundukları ortamlara bunları yayarlar. Yenişehir ilaçlama fiyatları belirlenirken ilaçlama yapılacak alandaki haşere ve böcek cinsleri ile hangi yoğunlukta bulundukları dikkate alınır. Bu değerlendirmelere göre sizlere en etkin ve kalıcı çözüm seçenekleri sunulur. Bu konular ve karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak bizleri 7/24 ilgili telefonlarımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz. Bursa Yenişehir böcek ilaçlama fiyatları ve deneyimli ekibiyle sizlere ev ve işyerlerinizde en kaliteli hizmeti sunmayı taahhüt eder.

İlaçlama uygulamaları sadece haşere ve böceklere karşı değil aynı zamanda park, bağ, bahçe ve tarım alanlarında bitkilere karşı da yapılmaktadır. 2005 yılında Sağlık Bakanlığı tarafında yayınlanan bir yönerge ile ilaçlama uygulamasını yapacak firmaların faaliyetleri ile kamu kurum ve kuruluşlarında ilaçlama uygulamalarına dair esaslar belirtilmiştir. Haşere ilaçlama fiyatları Yenişehir ve bölgesinde, kullanılacak ilaç türleri ve uygulama şekillerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Unutulmamalıdır ki fare gibi kemirgenler elektrik kablosu ve havagazı borularını kemirerek başta yangın tehlikesi olmak üzere birçok faciaya yol açmaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri Yenişehir ve civarında bulunan ev, işyeri, kamu kurum ve kuruluşlarına bütçelerine uygun çözümler sunmaktadır. Sizler de bu uygun çözümler ve kredi kartı ile ödeme kolaylıklarından istifade etmek istiyorsanız bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir