Pendik Yenişehir

pendik-yenisehir

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Pendik ilçesine bağlı olan bir semt olan Yenişehir’de haşere sorunu sıklıkla görülmekte, bu durum da İstanbul ilaçlama firmaları tarafından yapılan uygulamaları arttırmaktadır. Nüfus bakımından en kalabalık semtlerden birisidir. Özellikle yaz aylarındaki en büyük sorunlarından biri olan haşere ve kemirgenler ile başı dertte olan bir semttir. Böcekler çeşitli yollar ile yaşam alanlarımıza girmekte ve bizleri her anlamda olumsuz yönde etkilemektedirler. Onların zararlarından kurtulmak dışarıdan alınan ilaçlar ya da uygulanan yöntemler ile mümkün değildir. Mutlaka profesyonel ilaçlama yaptırılması gerekir. Burada devreye Yenişehir ilaçlama girmektedir. En birinci hedefleri müşterilerinin memnuniyetlerini sağlamaktır.

 

Günümüzde ilaçlama gereksinim haline gelmiştir. İnsanlar bu canlılar ile aynı ortamlarda yaşamak istemediklerinden dolayı onlardan kurtulmak için mücadele verirler. Yenişehir ilaçlama açık ve kapalı alanların tümünde hizmet vermektedir. Önemli olan görünürdeki bir böceğin yok edilmesi değildir. Önemli olan böceklerin yuvalarına ulaşmak ve kökten yok edilmelerini sağlamaktır. Böcekler yumurta ile çoğalan canlılar olduklarından dolayı yumurtalarını insanların gözle göremeyecekleri yerlere koyarlar. Bu yumurtalar uygulanan ilaçlamadan etkilenmez. Bu sebeple de yılın belirli zaman aralıklarında haşere ilaçlama mutlaka tekrar edilmelidir.

 

Yenişehir ilaçlama sağlık bakanlığınca onaylı olarak çalışmakta olan bir firmadır. İlaçlar ziraat mühendislerinin kontrolünden geçirilerek hazırlanmakta olup o şekilde müşterilere sunulur. Pendik İlaçlama da sıvı ve jel ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Sıvı ilaçlama ağır kokulu ve kokusuz şekillerde yapılabilmektedir. Gelişen ve ilerleyen teknolojiyi de yakından takip etmekte olan Yenişehir böcek ilaçlama üretilen en son makineleri kullanmaktadır. Bunun yanı sıra buharlaşma yöntemi ile de böceklerin bulundukları alanlara nüfus ederek etkili çözüm sağlamaktadırlar. Dışarıdan alınan ilaçlar ve uygulanan yöntemler yerine uzaman firmalar ile iletişime geçmek daha mantıklıdır. Hem maddi hem de sağlık açsından zarar görmemiş olursunuz. Yenişehir ilaçlama günün her saatinde sizlere hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir