yildiz-mahallesi-bocek-ilaclamaYıldız Mahallesi böcek ilaçlama servisi, Beşiktaş’ın tüm bölgelerine profesyonel ilaçlama hizmeti sunar. Haşerelerin zararları insanların yaşam standartlarını olumsuz olarak etkilemektedir. Böcek ve farelerin oluşturmuş olduğu zararlardan uzak durmak için yaşam alanlarımızın, alanında uzman ilaçlama firmaları tarafından ilaçlanması gerekir.

Haşere ve fareleri bulunduğu alandan yok etmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bireysel ve amatör uygulamalar böceklerin direncini daha çok artırarak var olan sorunun büyümesine neden olabilir. Çünkü böcekler farklı türlere ve sindirim sistemine sahiptir. Dolayısıyla kullanılacak ilaç ve yöntemler, haşere türüne etki gösterecek formda olmalıdır. Profesyonel ilaçlama firmaları, haşere türüne göre hazırlanan ilaçları kullanmaktadır.

Beşiktaş Yıldız Mahallesi böcek ilaçlama servisi olarak TSE ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı yöntemleri kullanmaktayız.

İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Fare istasyonları

İlaçlaması En Çok Yapılan Böcek Ve Fare Türleri;

  • Mite, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği

Haşereler ve insanların aynı ortamda yaşaması daima istenmeyen sakıncalı bir durumdur.Çünkü haşereler bulunduğumuz alanlarda yer alan eşya ve yiyeceklere temas ederler.Bu yolla mikrop ve bakterilerini bırakırlar.Dolayısıyla insanlar çeşitli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirler.İlaçlama ekiplerimiz bu gibi sorunlara karşı gereken hassasiyeti ve önemi göstermektedir.

Böcek ilaçlama Yıldız Mahallesi ekiplerimiz gün boyu hizmet sağlamaktadır. Tüm haşere türleri üzerinde %100 kontrol sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir