Hakkımızda

 Üsküdar çevre saglıgı olarak entegre pest kontrol hizmeti vermekteyiz. Firmamız sektörümüzde yasal olarak bulunması gereken tüm belgelere ve hizmet verdiği projelerini kapsayan sigorta poliçelerine sahiptir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlğı tarafından onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisitler ile uygulamalar yapılmaktadır.

Çalışmalarımız tamamen teknik ve bilimsel yöntemler üzerine kurulmuştur. Hizmet vermeyi taahhüt ettiğimiz tüm projelerimizde önce hizmet verilecek saha ile ilgili uzman arkadaşlarımızca kapsamlı bir tetkik yapılıp ardından yapılması gerekli görülen sanitasyon çalışmalarını ve maliyet hesabını da içeren fizibilite raporu proje müelliflerine teslim edilip, sizlerin uygun gördüğü zamanda uzmanlarımız nezaretinde uygulama yapılmaktadır. Servis saatleri size göre ayarlandığından günlük yaşantınızda zaman kaybına uğramamaktasınız.

Hedefimiz, insan sağlığını doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eden, besinlerimize ve yaşadığımız yerlere zarar veren yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgenlere uygulanan kimyasal ve kimyasal olmayan teknikler ile tamamen yok ederek veya kontrol altında tutarak ekolojik dengeye zarar vermeden sağlıklı ve güvenilir bir ortamda yaşamanızı sağlamaktır.

Hedef projelerimizde uzman kadromuzun hazırladığı fizibilite raporu en verimli ve sürdürülebilirliği en faydalı çözüm önerilerini maliyet hesabını da işin içine katar ve proje sahiplerine sunar. Entegre haşere mücadelesinde eksiksiz ve standartlarına uygun sistemler kurarak kesin çözüme ulaştırmaktadır.

Dünya’ nın her bölgesinde yaşamlarını sürdürebilen zararlı haşereler özellikle yaz aylarının gelmesi ile artış göstermektedir. İnsanların yaşam alanlarını istila eden ve taşıdıkları mikroplar ile oldukça tehlikeli olan bu canlılara karşı durabilmek için uygulanan ilaçlama işlemleri ile başa çıkabilmek için uğraşılmaktadır. Fakat bireysel olarak dışarıdan alınan ilaçlar maalesef ki sadece geçici çözüme ulaşmanızı sağlar. Çünkü her haşereye karşı uygulanacak ilaçlama işlemi farklıdır. Yaşam alanlarımızda güven içerinde oturabilmek için sizlere yardımcı olmak için kurulan böcek ilaçlama servisleri ile görüşüp destek almalısınız.

Zararlı canlılar ile mücadele etmek için kurulmuş olan Üsküdar İlaçlama siz değerli müşterilerimizin sağlığını korumak için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli olmak üzere 5 ilde bulunan 24 şubesi ile durmadan hizmet vermektedir.

İlaçlama firmaları günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Her geçen gün değişen teknoloji ile zararlı haşereler ile mücadele daha kolay bir hal almaktadır. Ancak ilaçlama şirketleri ile görüşürken ve seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi sizin sağlığınız için garantili hizmet verebilmeleri için alınması gereken sağlık bakanlığı onaylı çalışma ruhsatıdır. Eğer bir ilaçlama firması bu ruhsatı almadan işlem yapıyor ise hem sizin sağlığınızı tehlikeye atacak hem de yapılan işlemden gerekli verimi alamayacaksınız.

Yıllardır verdiğimiz böcek ilaçlama hizmeti ile Türkiye genelinde bulunan ilaçlama servisleri ile sizlere başlıca kene, hamam böceği, örümcek, pire, güve, tahtakurusu, akrep ve fare gibi zararlı hamam böceği haşerelerden kurtulmanız için savaşınızda yanınızda olmaktayız. Haşere ilaçlama yapmak için profesyonel çalışan servisimiz; ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan her canlıya ayrı uygulanan ilaçları ve eğitimli ilaçlama teknisyenleri ile sizlere en kısa sürede kesin çözüme ulaşmanız için çalışmaktadır.

Kalabalık bölgelerde yaşamayı seven bu zararlı canlılar beslenmek için insanlara ihtiyaç duymaktadır. Taşıdıkları mikropları yaşam alanlarımız dahil her bölgeye bırakabilen böcekler çok hasta olmamıza sebep olmaktadırlar. Bu yüzden ilaçlama şirketimiz ev, iş yeri, fabrika, otel, bağ, bahçe, okul ve hastane gibi tüm açık ve kapalı alanlardailaçlama hizmeti vermektedir.

İlaçlama şirketi olarak  % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız sizlere hızlı çözümler sunabilmek için 7/24 kaliteli, güvenilir ve ekonomik ilaçlama hizmetini birleştirip sunmaktadır.

böcek ilaçlama istanbul